JA-162PB-AN* - antracyt - bezprzewodowy PIR + stłuczenie szyby
JA-162PB-AN to bezprzewodowa czujka ruchu i czujka stłuczenia szyby w jednym urządzeniu. Każda czujka komunikuje się z centralą alarmową jako osobne urządzenie. Typ urządzenia bezprzewodowy PIR + stłuczenie szyby Zasilacz 2x BAT-3VO-CR123A...
Kod produktu: 2309-160 EAN: 8595614129022 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
JA-162PB-AN to bezprzewodowa czujka ruchu i czujka stłuczenia szyby w jednym urządzeniu. Każda czujka komunikuje się z centralą alarmową jako osobne urządzenie.
| Typ urządzenia | bezprzewodowy PIR + stłuczenie szyby |
| Zasilacz | 2x BAT-3VO-CR123A |
| Żywotność baterii | ok. 3 lata (uśpienie czujnika PIR 5 min.) |
| Częstotliwość robocza | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m (teren wolny) |
| Obecne zużycie | 46µA/50mA |
| Wysokość montażu | 2,2-2,5 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 110° / 12 m (z obiektywem stałoogniskowym) |
| Zakres dźwięku | 90°/ 9 m (szkło min. 60 x 60 cm) |
| Kolor okładki | antracyt |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















