JA-159P * - bezprzewodowy zewnętrzny PIR
Bezprzewodowa czujka PIR JA-159P przeznaczona jest do sygnalizowania ingerencji człowieka w przestrzeń zewnętrzną. Jest to dwustrefowa czujka zewnętrzna firmy Optex, uzupełniona o nadajnik kompatybilny z systemem JABLOTRON 100+. Rodzaj...
Kod produktu: 0105-702 EAN: 8594052539769 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa czujka PIR JA-159P przeznaczona jest do sygnalizowania ingerencji człowieka w przestrzeń zewnętrzną. Jest to dwustrefowa czujka zewnętrzna firmy Optex, uzupełniona o nadajnik kompatybilny z systemem JABLOTRON 100+.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy zewnętrzny PIR |
| Zasilacz | 2 x bateria litowa typu CR123A (3 V, 1500 mAh) |
| Żywotność baterii | około 3 lat |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz |
| Zasięg sygnału | do 300 m dla bezpośredniej widoczności |
| Obszar wykrywania | 12 m / 90 °; 16 segmentów |
| Wysokość montażu | 0,8 - 1,5 m² |
| Detekcja ruchu | 0,3 - 1,5 m/s |
| Wygaszacz | opcjonalnie 5 s lub 120 s |
| Pokrywa | IP55 |
| Waga | 620 gramów |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















