JA-150P PET* - bezprzewodowy PIR z odpornością na PET
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+. Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. W przeciwieństwie do standardowych czujek ruchu PIR z serii JABLOTRON 100+ zmodyfikowana została charakterystyka...
Kod produktu: 0109-804 EAN: 8595614122641 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+. Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. W przeciwieństwie do standardowych czujek ruchu PIR z serii JABLOTRON 100+ zmodyfikowana została charakterystyka detekcji oraz podstawowa odporność na zwierzęta.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy PIR z odpornością na PET |
| Zasilacz | 2 baterie alkaliczne AA (LR6) 1,5 V / 2400 mAh |
| Żywotność baterii | około 2 lata (najdłużej w trybie smartwatch) |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m (teren otwarty) |
| Wysokość montażu | 2 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (poziomo) | 90 ° / 12 m / 90 ° / 7 m (odporność na PET) |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















