JA-160PC * - bezprzewodowy PIR z kamerą 43°
Produkt służy do przestrzennego wykrywania ruchu osób we wnętrzu budynków, w tym wizualnego potwierdzania alarmu. Podczas nagrywania ruchu kamera wykrywa kolorowy obraz o rozdzielczości do 640x480 pikseli. Rodzaj urządzenia bezprzewodowy...
Kod produktu: 0105-383 EAN: 8594052539233 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Produkt służy do przestrzennego wykrywania ruchu osób we wnętrzu budynków, w tym wizualnego potwierdzania alarmu. Podczas nagrywania ruchu kamera wykrywa kolorowy obraz o rozdzielczości do 640x480 pikseli.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy czujnik ruchu PIR z kamerą |
| Zasilacz | Ostrzeżenie: baterie nie są dołączone |
| Zasilacz | 2 szt. baterii alkalicznych AA (LR6) 1,5V / 2400 mAh |
| Żywotność baterii | około 2 lata (przy jednej aktywacji i serii zdjęć dziennie) |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Nieruchomości | Czas przesyłania obrazu HQ do centrali (najlepiej) do 130 sek. (60 sek.) |
| Nieruchomości | Pole widzenia kamery 43° |
| Nieruchomości | Rozdzielczość kamery LQ 320 * 240; Sztab 640*480 punktów |
| Nieruchomości | Typowy czas przesyłania obrazu do 15 s / serwer GPRS; 2 s / LAN |
| Nieruchomości | Czas przesyłania obrazu LQ do centrali (najlepiej) do 20 sek. (10 sek.) |
| Nieruchomości | Zasięg błysku maks. 3 metry |
| Nieruchomości | Rozmiar obrazu LQ / HQ (typowy) 2-10 kB / 2-64 kB (6 kB / 35 kB) |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (poziomo) | 55°/12 m (obiektyw podstawowy) |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















