JA-150P * - bezprzewodowa czujka PIR
JA-150P to czujnik ruchu PIR przeznaczony do ochrony wnętrz. Wykrywa ruch ludzi w przestrzeni. Charakterystykę wykrywania można zoptymalizować za pomocą wymiennych obiektywów. Rodzaj urządzenia bezprzewodowy czujnik ruchu PIR, Zasilacz 2 szt....
Kod produktu: 0100-794 EAN: 8594052537819 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
JA-150P to czujnik ruchu PIR przeznaczony do ochrony wnętrz. Wykrywa ruch ludzi w przestrzeni. Charakterystykę wykrywania można zoptymalizować za pomocą wymiennych obiektywów.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy czujnik ruchu PIR, |
| Zasilacz | 2 szt. baterii alkalicznych AA (LR6) 1,5V / 2400 mAh |
| Żywotność baterii | około 2 lata (najdłużej w trybie smartwatch) |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m (teren otwarty) |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (poziomo) | 110 ° / 12 m (z obiektywem podstawowym) |
| Środowisko | ČSN EN 50131-1 II. wewnętrzny generał |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















