JA-180PB (bez baterii) - bezprzewodowy PIR + stłuczka szyby
JA-180PB to połączenie czujki ruchu JA-180P PIR i czujki zbicia szyby w jednym urządzeniu. Każda czujka komunikuje się z centralą jako osobne urządzenie. Rodzaj urządzenia bezprzewodowy PIR + zbicie szyby Zasilacz PIR - Bateria litowa typu...
Kod produktu: 0106-416 EAN: 8594052537123 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
JA-180PB to połączenie czujki ruchu JA-180P PIR i czujki zbicia szyby w jednym urządzeniu. Każda czujka komunikuje się z centralą jako osobne urządzenie.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy PIR + zbicie szyby |
| Zasilacz | PIR - Bateria litowa typu LS (T) 14500 (3,6 V AA / 2,4 Ah) |
| Zasilacz | GBS - bateria litowa typu LS (T) 14250 (3,6 V 1 AA / 1,2 Ah) |
| Żywotność baterii | ok. 3 lata (czujnik PIR sen 5 min.) |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m (teren otwarty) |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (poziomo) | 120 ° / 12 m (z obiektywem podstawowym) |
| Kolor okładki | biały |
| Zasięg wykrywania szkła | 9 m (szkło min. 60 x 60 cm) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















