JA-180W * - bezprzewodowy PIR + MW
Czujka przeznaczona jest do wykrywania ruchu osób we wnętrzach budynków. Dzięki połączeniu detekcji ruchu i detekcji mikrofalowej czujnik jest wysoce odporny na fałszywe alarmy. Rodzaj urządzenia bezprzewodowa czujka kombinowana PIR + MW...
Kod produktu: 0101-770 EAN: 8594052537161 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czujka przeznaczona jest do wykrywania ruchu osób we wnętrzach budynków. Dzięki połączeniu detekcji ruchu i detekcji mikrofalowej czujnik jest wysoce odporny na fałszywe alarmy.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowa czujka kombinowana PIR + MW |
| Zasilacz | Bateria litowa typ LS (T) 14500 (3,6 V AA / 2,4 Ah) |
| Żywotność baterii | ok. 2 lata (przełącznik nr 3 w pozycji NORM) |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m (teren otwarty) |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (poziomo) | 120 ° / 12 m (z obiektywem podstawowym) |
| Waga | 140 gramów |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















