JB-110N - moduł magistrali PG 1 - zasilanie
Produkt jest elementem systemu JABLOTRON 100+. Zapewnia styk przełączny przekaźnika mocy wyjściowej. Może służyć np. do sterowania oświetleniem, wentylatorami itp. Rodzaj urządzenia Moduł magistrali PG 1 - zasilanie Zasilacz z magistrali...
Kod produktu: 0109-814 EAN: 8595614123372 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Produkt jest elementem systemu JABLOTRON 100+. Zapewnia styk przełączny przekaźnika mocy wyjściowej. Może służyć np. do sterowania oświetleniem, wentylatorami itp.
| Rodzaj urządzenia | Moduł magistrali PG 1 - zasilanie |
| Zasilacz | z magistrali centrali alarmowej 12 V (9…15 V) |
| Pobór prądu do wyboru kabla | 45 mA |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 16 A - obciążenie rezystancyjne |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | minimalna moc przełączania DC - 0,5 W |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 8 A - obciążenie indukcyjne, pojemnościowe |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | maks. 1000 W - oświetlenie halogenowe |
| Maksymalne obciążenie wyjściowe | 250 V AC / 24 V DC |
| Pobór prądu w spoczynku | 5 mA |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















