JB-TS-PT1000 - uniwersalny czujnik temperatury typu PT1000
Czujnik temperatury z kablem do pomiaru temperatury gazów, cieczy i ciał stałych w zakresie -50 °C do +200 °C. Typ akcesoriów uniwersalny czujnik temperatury Temperatura robocza -50 ~ 200 ° C Posługiwać się do pomiaru temperatury...
Kod produktu: 0107-467 EAN: 8595614120272 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czujnik temperatury z kablem do pomiaru temperatury gazów, cieczy i ciał stałych w zakresie -50 °C do +200 °C.
| Typ akcesoriów | uniwersalny czujnik temperatury |
| Temperatura robocza | -50 ~ 200 ° C |
| Posługiwać się | do pomiaru temperatury substancji gazowych, ciekłych i stałych |
| Nieruchomości | ciśnienie atmosferyczne: 70 do 106 k PA |
| Nieruchomości | średnica obudowy: 4,6 ± 0,1 mm |
| Nieruchomości | długość koperty: 24 mm |
| Nieruchomości | stopień ochrony: IP68 (h 1m wg ČSN EN 60 529) |
| Nieruchomości | Długość kabla zasilającego: 3 m (silikonowy, nieekranowany) |
| Zgodność | JB-EXT-TH-R, JB-EXT-TH-B |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















