SXKD-5E-UTP-PEG - Żel zewnętrzny Solarix, 305m/opakowanie, Fca
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony SXKD-5E-UTP-PEG, to niezawodny, nieekranowany kabel zewnętrzny kategorii 5E, przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to U/UTP, kabel jest również...
Kod produktu: 2304-001 EAN: 8595684701326 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony SXKD-5E-UTP-PEG, to niezawodny, nieekranowany kabel zewnętrzny kategorii 5E, przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to U/UTP, kabel jest również wypełniony żelem, aby zapewnić lepszą odporność na wilgoć. Typ płaszcza PE odporny na promieniowanie UV, z klasą reakcji na ogień Fca i stopniem ochrony IP67. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości miedzi 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. Podobnie jak inne kable Solarix, również kabel SXKD-5E-UTP-PEG jest oznaczony metrami na 1 m w zakresie od 0 do 305 m. Kabel dostarczany jest w bardzo wytrzymałym, trójwarstwowym, polerowanym pudełku kartonowym (zawsze kolorowo). kodowane w zależności od rodzaju kabla), na którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie, w tym kody kreskowe, partia produkcyjna, opis i najważniejsze parametry techniczne. Przy montażu w gruncie zalecamy zawsze stosować zabezpieczenie HDPE.
| Rodzaj kabla | nieuczciwych praktyk handlowych |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 5e |
| Drut | drut |
| Średnica przewodu | 0,5 mm |
| Zastawianie | NIE |
| Wypełniacz kabla | żel |
| Powłoka zewnętrzna | PE |
| Reakcja na ogień | FC |
| Zewnętrzna średnica kabla | 5,6 mm |
| Kolor płaszcza | czarny |
| Opakowanie | 305 metrów, pudełko |
| Waga paczki | 12,5 kg |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















