SXKD-5E-FTP-PE-SAM - Solarix outdoor, samonośny, 305m/szpula, Fca
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony jako SXKD-5E-FTP-PE-SAM, to niezawodny, zewnętrzny kabel ekranowany kategorii 5E, przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2.5GBASE-T i 5GBASE-T*. Kabel ma konstrukcję F/UTP i wyposażony jest w...
Kod produktu: 2306-213 EAN: 8595684701319 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony jako SXKD-5E-FTP-PE-SAM, to niezawodny, zewnętrzny kabel ekranowany kategorii 5E, przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2.5GBASE-T i 5GBASE-T*. Kabel ma konstrukcję F/UTP i wyposażony jest w stalowy drut nośny umieszczony w osobnej izolacji, co pozwala na wykorzystanie tego kabla jako kabla samonośnego na dystansie do 70m. Typ płaszcza to PE odporny na promieniowanie UV i klasa reakcji na ogień Fca. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości miedzi 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. Podobnie jak inne kable Solarix, kabel SXKD-5E-FTP-PE-SAM oznaczony jest metrami na 1 m w zakresie od 0 do 305 m. Kabel dostarczany jest na drewnianej szpuli o dużej wytrzymałości, na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie jest wskazany, zawierający kody linii, partię produkcyjną, opis i najważniejsze parametry techniczne. Do zabezpieczenia tego kabla można użyć kotwy.
| Rodzaj kabla | FTP |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 5e |
| Drut | drut |
| Średnica przewodu | 0,5 mm |
| Zastawianie | Tak |
| Projektowanie ekranowania | folię wokół wszystkich 4 par |
| Powłoka zewnętrzna | PE |
| Reakcja na ogień | FC |
| Zewnętrzna średnica kabla | 6,4 mm + 2,6 mm |
| Kolor płaszcza | czarny |
| Opakowanie | 305 metrów, cewka |
| Waga paczki | 17,6 kg |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















