SXKD-6-UTP-PE - Solarix zewnętrzny, 500m/cewka, Fca
Kabel instalacyjny Solarix o oznaczeniu SXKD-6-UTP-PE to niezawodny, zewnętrzny, nieekranowany kabel kategorii 6 przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T. Konstrukcja kabla to U/UTP z plastikowym krzyżakiem, co...
Kod produktu: 2304-075 EAN: 8595684701296 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix o oznaczeniu SXKD-6-UTP-PE to niezawodny, zewnętrzny, nieekranowany kabel kategorii 6 przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T. Konstrukcja kabla to U/UTP z plastikowym krzyżakiem, co zapewnia maksymalną separację par od siebie na całej długości kabla. Obudowa to PE odporny na promieniowanie UV, z klasą reakcji na ogień Fca i stopniem ochrony IP67. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości miedzi 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. Podobnie jak inne kable Solarix, kabel SXKD-6-UTP-PE oznaczony jest 1 m metrami w zakresie od 0 do 500 m. Kabel dostarczany jest na drewnianej szpuli o dużej wytrzymałości, na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie, w tym kody kreskowe , partia produkcyjna, opis i najważniejsze parametry techniczne. Przy montażu w gruncie zalecamy zawsze stosować zabezpieczenie HDPE.
| Rodzaj kabla | nieuczciwych praktyk handlowych |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 6 |
| Drut | drut |
| Średnica przewodu | 0,55 mm |
| Zastawianie | NIE |
| Powłoka zewnętrzna | PE |
| Reakcja na ogień | FC |
| Zewnętrzna średnica kabla | 6,1 mm |
| Kolor płaszcza | czarny |
| Opakowanie | 500 metrów, cewka |
| Waga paczki | 21 kg |
SXKD-6-UTP-PVC - Solarix, 500 m/szpula, Eca
1 613,80 zł
SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 500 m/pudełko, Eca
1 038,67 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















