SXKD-5E-FTP-PVC - Solarix, 305 m/opakowanie, Eca
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony SXKD-5E-FTP-PVC, to niezawodny ekranowany kabel kategorii 5E przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2.5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to F/UTP, płaszcz PCV z klasą reakcji na ogień Eca....
Kod produktu: 1912-046 EAN: 8595684701227 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony SXKD-5E-FTP-PVC, to niezawodny ekranowany kabel kategorii 5E przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2.5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to F/UTP, płaszcz PCV z klasą reakcji na ogień Eca. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości miedzi 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. W przypadku CPR (Rozporządzenie UE nr 305/2011) kabel jest badany przez niezależne laboratorium FORCE TECHNOLOGY w systemie oceny właściwości AVCP 3. Podobnie jak inne kable Solarix, kabel SXKD-5E-FTP-PVC również posiada oznaczenie w metrach na 1 m w zakresie od 0 do 305 m. Kabel dostarczany jest w bardzo wytrzymałym trójwarstwowym, polerowanym pudełku kartonowym (zawsze oznaczonym kolorem w zależności od rodzaju kabla), w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie, w tym kody kreskowe, partia produkcyjna, opis i najważniejsze parametry techniczne.
| Rodzaj kabla | FTP |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 5e |
| Drut | drut |
| Średnica przewodu | 0,5 mm |
| Zastawianie | Tak |
| Projektowanie ekranowania | folię wokół wszystkich 4 par |
| Powłoka zewnętrzna | PCV |
| Reakcja na ogień | Eko |
| Zewnętrzna średnica kabla | 6,2 mm |
| Kolor płaszcza | szary |
| Opakowanie | 305 metrów, pudełko |
| Waga paczki | 13,4 kg |
SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 500 m/pudełko, Eca
1 038,67 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















