SXKD-5E-FTP-PVC+PE - Solarix outdoor, podwójny płaszcz, 305m/szpula, Fca
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony jako SXKD-5E-FTP-PVC+PE, to niezawodny, ekranowany kabel z podwójną osłoną kategorii 5E, przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to F/UTP, rodzaj...
Kod produktu: 2306-212 EAN: 8595684701289 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony jako SXKD-5E-FTP-PVC+PE, to niezawodny, ekranowany kabel z podwójną osłoną kategorii 5E, przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to F/UTP, rodzaj powłoki to PVC (powłoka wewnętrzna) i PE odporny na promieniowanie UV (powłoka zewnętrzna) z klasą reakcji na ogień Fca. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości miedzi 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. Kabel przeznaczony jest do bardziej wymagających instalacji, gdzie podwójna powłoka PVC+PE o łącznej grubości 1,1 mm zapewnia wysoką ochronę przed wpływem otaczającego środowiska. Podobnie jak inne kable Solarix, kabel SXKD-5E-FTP-PVC+PE oznaczony jest metrami na 1 m w zakresie od 0 do 305 m. Kabel dostarczany jest na drewnianej szpuli o dużej wytrzymałości, na której znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie jest wskazany, zawierający kody linii, partię produkcyjną, opis i najważniejsze parametry techniczne. Kabel ten nie jest przeznaczony do stałego przechowywania w wodzie lub w ziemi bez odpowiedniego zabezpieczenia.
| Rodzaj kabla | FTP |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 5e |
| Drut | drut |
| Średnica przewodu | 0,5 mm |
| Zastawianie | Tak |
| Projektowanie ekranowania | folię wokół wszystkich 4 par |
| Powłoka zewnętrzna | PCV+PE |
| Reakcja na ogień | FC |
| Zewnętrzna średnica kabla | 7,4 mm |
| Kolor płaszcza | czarny (skorupa zewnętrzna), szary (skorupa wewnętrzna) |
| Opakowanie | 305 metrów, cewka |
| Waga paczki | 22,75 kg |
SXKD-6-FTP-PVC - Solarix, 500m/szpula, Eca
2 151,59 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















