SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 100 m/opakowanie, Eca
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony SXKD-5E-UTP-PVC, to niezawodny, nieekranowany kabel kategorii 5E przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to U/UTP, w powłoce PCV, posiadająca klasę...
Kod produktu: 2305-069 EAN: 8595684704280 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony SXKD-5E-UTP-PVC, to niezawodny, nieekranowany kabel kategorii 5E przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to U/UTP, w powłoce PCV, posiadająca klasę reakcji na ogień Eca. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości miedzi 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. W przypadku CPR (Rozporządzenie UE nr 305/2011) kabel jest badany przez niezależne laboratorium FORCE TECHNOLOGY w systemie oceny właściwości AVCP 3. Podobnie jak inne kable Solarix, kabel SXKD-5E-UTP-PVC również posiada oznaczenie w metrach na 1 m w zakresie od 0 do 100 m. Kabel dostarczany jest w bardzo wytrzymałym, trójwarstwowym, polerowanym pudełku kartonowym (zawsze oznaczonym kolorem w zależności od rodzaju kabla), w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie, w tym kody kreskowe, partia produkcyjna, opis i najważniejsze parametry techniczne.
| Rodzaj kabla | nieuczciwych praktyk handlowych |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 5e |
| Drut | drut |
| Średnica przewodu | 0,5 mm |
| Zastawianie | NIE |
| Powłoka zewnętrzna | PCV |
| Reakcja na ogień | Eko |
| Zewnętrzna średnica kabla | 5 mm |
| Kolor płaszcza | szary |
| Opakowanie | 100 metrów, pudełko |
| Waga paczki | 3,5 kg |
SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 500 m/pudełko, Eca
1 038,67 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















