SXKD-6-UTP-LSOH - Solarix LSOH, 500m/cewka, Dca-s2,d2,a1
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony jako SXKD-6-UTP-LSOH, to niezawodny nieekranowany kabel kategorii 6 przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2.5GBASE-T i 5GBASE-T. Konstrukcja kabla to U/UTP z plastikowym krzyżakiem, co zapewnia...
Kod produktu: 2306-033 EAN: 8595584657457 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony jako SXKD-6-UTP-LSOH, to niezawodny nieekranowany kabel kategorii 6 przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2.5GBASE-T i 5GBASE-T. Konstrukcja kabla to U/UTP z plastikowym krzyżakiem, co zapewnia maksymalną separację par od siebie na całej długości kabla. Typ płaszcza to LSOH z klasą reakcji na ogień Dca-s2,d2,a1. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości miedzi 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. Parametry użytkowe tego kabla zostały przetestowane przez niezależne laboratorium badawcze FORCE TECHNOLOGY w ramach programu EC Verified, na najwyższym poziomie, tzw. Component Level. Certyfikat dostępny jest tutaj, na stronie internetowej w zakładce „Do pobrania” lub bezpośrednio na stronie laboratorium FORCE. W przypadku CPR (Rozporządzenie UE nr 305/2011) kabel jest badany w systemie oceny właściwości AVCP 3. Podobnie jak inne kable Solarix, kabel SXKD-6-UTP-LSOH również oznaczony jest licznikiem 1 m w zasięg od 0 do 500 m. Kabel dostarczany jest w bardzo wytrzymałej, trójwarstwowej, polerowanej tekturze, w której znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie, w tym kody kreskowe, partia produkcyjna, opis i najważniejsze parametry techniczne.
| Rodzaj kabla | nieuczciwych praktyk handlowych |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 6 |
| Drut | drut |
| Średnica przewodu | 0,55 mm |
| Zastawianie | NIE |
| Powłoka zewnętrzna | LS0H |
| Reakcja na ogień | Dca-s2,d2,a1 |
| Zewnętrzna średnica kabla | 6,1 mm |
| Kolor płaszcza | fioletowy |
| Opakowanie | 500 metrów, cewka |
| Waga paczki | 23,6 kg |
SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 500 m/pudełko, Eca
1 038,67 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















