SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 500 m/pudełko, Eca
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony jako SXKD-5E-UTP-PVC, to niezawodny, nieekranowany kabel kategorii 5E przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to U/UTP, typ płaszcza PVC z klasą reakcji...
Kod produktu: 2305-082 EAN: 8595684701173 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix, oznaczony jako SXKD-5E-UTP-PVC, to niezawodny, nieekranowany kabel kategorii 5E przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to U/UTP, typ płaszcza PVC z klasą reakcji na ogień Eca. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. W przypadku CPR (Rozporządzenie UE 305/2011) kabel jest testowany przez niezależne laboratorium FORCE TECHNOLOGY w systemie oceny wydajności AVCP 3. Podobnie jak inne kable Solarix, kabel SXKD-5E-UTP-PVC jest oznaczony metrami w odstępach co 1 m w zakresie od 0 do 500 m. Kabel jest dostarczany w bardzo wytrzymałym trójwarstwowym pudełku z polerowanego kartonu (zawsze oznaczonym kolorami zgodnie z typem kabla), na którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie, w tym kody kreskowe, partia produkcyjna, opis i najważniejsze parametry techniczne.
| Typ kabla | UTP |
| Przewód | 4 pary |
| Kategoria | 5e |
| Przewód | Przewód |
| Średnica przewodu | 0,5 mm |
| Ekranowanie | nie |
| Płaszcz zewnętrzny | PVC |
| Reakcja na ogień | Eca |
| Średnica zewnętrzna średnica kabla | 5 mm |
| Kolor obudowy | szary |
| Opakowanie | 500 metrów, karton |
| Waga opakowania | 16 kg |
SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 500 m/pudełko, Eca
1 038,67 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















