SXKD-5E-UTP-LSOH - Solarix LSOH, 100m/opakowanie, Dca-s1,d2,a1
Kabel instalacyjny Solarix oznaczony SXKD-5E-UTP-LSOH to niezawodny, nieekranowany kabel kategorii 5E przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to U/UTP, powłoka typu LSOH o klasie reakcji na...
Kod produktu: 2305-070 EAN: 8595684704303 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix oznaczony SXKD-5E-UTP-LSOH to niezawodny, nieekranowany kabel kategorii 5E przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2,5GBASE-T i 5GBASE-T*. Konstrukcja kabla to U/UTP, powłoka typu LSOH o klasie reakcji na ogień Dca-s1,d2,a1. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości miedzi 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. W przypadku CPR (Rozporządzenie UE nr 305/2011) kabel jest badany przez niezależne laboratorium FORCE TECHNOLOGY w systemie oceny właściwości AVCP 3. Podobnie jak inne kable Solarix, kabel SXKD-5E-UTP-LSOH również posiada oznaczenie w metrach na 1 m w zakresie od 0 do 100 m. Kabel dostarczany jest w bardzo wytrzymałym, trójwarstwowym, polerowanym pudełku kartonowym (zawsze oznaczonym kolorem w zależności od rodzaju kabla), w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie, w tym kody kreskowe, partia produkcyjna, opis i najważniejsze parametry techniczne.
| Rodzaj kabla | nieuczciwych praktyk handlowych |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 5e |
| Drut | drut |
| Średnica przewodu | 0,5 mm |
| Zastawianie | NIE |
| Powłoka zewnętrzna | LS0H |
| Reakcja na ogień | Dca-s1, d2, a1 |
| Zewnętrzna średnica kabla | 5 mm |
| Kolor płaszcza | fioletowy |
| Opakowanie | 100 metrów, pudełko |
| Waga paczki | 3,6 kg |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















