SXKD-6A-STP-LSOH - Solarix LSOH, 500m/szpula, Dca-s1,d2,a1
Kabel instalacyjny Solarix oznaczony SXKD-6A-STP-LSOH to wysokiej jakości ekranowany kabel kategorii 6A przeznaczony do obsługi szybkich protokołów Ethernet, w tym 10GBASE-T. Konstrukcja kabla to U/FTP, powłoka typu LSOH i klasa reakcji na...
Kod produktu: 2002-027 EAN: 8595684701050 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix oznaczony SXKD-6A-STP-LSOH to wysokiej jakości ekranowany kabel kategorii 6A przeznaczony do obsługi szybkich protokołów Ethernet, w tym 10GBASE-T. Konstrukcja kabla to U/FTP, powłoka typu LSOH i klasa reakcji na ogień Dca-s1,d2,a1. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości miedzi 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. Parametry użytkowe tego kabla zostały przetestowane przez niezależne laboratorium badawcze FORCE TECHNOLOGY w ramach programu EC Verified, na najwyższym poziomie, tzw. Component Level. Certyfikat dostępny jest tutaj, na stronie internetowej w zakładce „Do pobrania” lub bezpośrednio na stronie laboratorium FORCE. W przypadku CPR (Rozporządzenie UE nr 305/2011) kabel jest badany w systemie oceny właściwości AVCP 3. Podobnie jak inne kable Solarix, kabel SXKD-6A-STP-LSOH również oznaczony jest licznikiem 1 m w zasięg od 0 do 500 m. Kabel dostarczany jest na drewnianej szpuli o dużej wytrzymałości, ze wszystkimi niezbędnymi informacjami o produkcie, w tym kodami kreskowymi, partią produkcyjną, opisem i najważniejszymi parametrami technicznymi.
| Rodzaj kabla | STP |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 6A |
| Drut | drut |
| Średnica przewodu | 0,56 mm |
| Zastawianie | Tak |
| Projektowanie ekranowania | folię wokół każdej pary |
| Powłoka zewnętrzna | LS0H |
| Reakcja na ogień | Dca-s1, d2, a1 |
| Zewnętrzna średnica kabla | 7,4 mm |
| Kolor płaszcza | szary |
| Opakowanie | 500 metrów, cewka |
| Waga paczki | 28,8 kg |
SXKD-5E-UTP-PVC - Solarix, 500 m/pudełko, Eca
1 038,67 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















