SXKD-6-UTP-PVC - Solarix, 100 m/opakowanie, Eca
Kabel instalacyjny Solarix oznaczony SXKD-6-UTP-PVC to niezawodny, nieekranowany kabel kategorii 6 przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2.5GBASE-T i 5GBASE-T. Konstrukcja kabla to U/UTP z plastikowym krzyżakiem, co zapewnia...
Kod produktu: 2306-218 EAN: 8595684704297 Producent: SOLARIX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kabel instalacyjny Solarix oznaczony SXKD-6-UTP-PVC to niezawodny, nieekranowany kabel kategorii 6 przeznaczony do obsługi protokołów Ethernet, w tym 2.5GBASE-T i 5GBASE-T. Konstrukcja kabla to U/UTP z plastikowym krzyżakiem, co zapewnia maksymalną separację par od siebie na całej długości kabla. Rodzaj osłony to PVC o klasie reakcji na ogień Eca. Żyły kabla wykonane są z wysokiej jakości drutu miedzianego o czystości miedzi 99,97%. Kabel z łatwością spełnia wymagania międzynarodowych norm ISO/IEC 11801, EN 50173 i ANSI/TIA 568.2-D. W przypadku CPR (Rozporządzenie UE nr 305/2011) kabel jest badany przez niezależne laboratorium FORCE TECHNOLOGY w systemie oceny właściwości AVCP 3. Podobnie jak inne kable Solarix, kabel SXKD-6-UTP-PVC również posiada oznaczenie w metrach na 1 m w zakresie od 0 do 100 m. Kabel dostarczany jest w bardzo wytrzymałej, trójwarstwowej, polerowanej tekturze, w której znajdują się wszystkie niezbędne informacje o produkcie, w tym kody kreskowe, partia produkcyjna, opis i najważniejsze parametry techniczne .
| Rodzaj kabla | nieuczciwych praktyk handlowych |
| Wykonanie | 4 pary |
| Kategoria | 6 |
| Drut | drut |
| Średnica przewodu | 0,55 mm |
| Zastawianie | NIE |
| Powłoka zewnętrzna | PCV |
| Reakcja na ogień | Eko |
| Zewnętrzna średnica kabla | 6,1 mm |
| Kolor płaszcza | szary |
| Opakowanie | 100 metrów, pudełko |
| Waga paczki | 5 kg |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















