TRAFO osłonięty 20VA - z bezpiecznikiem i listwą zaciskową
Transformator 20 VA do zasilania centrali z plastikową osłoną całkowicie zakrywającą „żywe” części transformatora, z listwą zaciskową i bezpiecznikiem. Transformator można przymocować 4 śrubami. Zasilacz 230 V ~ / 50 Hz Napięcie...
Kod produktu: 0703-093 EAN: 8595584603126 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Transformator 20 VA do zasilania centrali z plastikową osłoną całkowicie zakrywającą „żywe” części transformatora, z listwą zaciskową i bezpiecznikiem. Transformator można przymocować 4 śrubami.
| Zasilacz | 230 V ~ / 50 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 16 V ~, 18 V ~ |
| Maksymalne obciążenie | 1,2 A, 1 A |
| Maksymalna wydajność | 20 VA |
| Bezpiecznik | T200mA, 250V |
| Bloki zaciskowe | wkręcanie |
| Montaż/montaż | 4 otwory na śruby |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















