TRAFO osłonięty 80VA - z bezpiecznikiem i listwą zaciskową
Transformator 80 VA do zasilania centrali z plastikową osłoną całkowicie zakrywającą „żywe” części transformatora, z listwą zaciskową i bezpiecznikiem. Transformator można przykręcić 4 śrubami. Zasilacz 230 V ~ / 50 Hz Napięcie...
Kod produktu: 0703-095 EAN: 8595584603140 Producent:
- Opis
- Zapytanie o produkt
Transformator 80 VA do zasilania centrali z plastikową osłoną całkowicie zakrywającą „żywe” części transformatora, z listwą zaciskową i bezpiecznikiem. Transformator można przykręcić 4 śrubami.
| Zasilacz | 230 V ~ / 50 Hz |
| Napięcie wyjściowe | 16 V ~, 18 V ~ |
| Maksymalne obciążenie | 5 A, 4,5 A |
| Maksymalna wydajność | 80 VA |
| Bezpiecznik | T 1 A, 250 V |
| Bloki zaciskowe | wkręcanie |
| Montaż/montaż | 4 otwory na śruby |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















