VFC-1-KL-ZAP - jednostka zewnętrzna do wbudowania z kamerą typu „rybie oko” i dotykiem. klawiatura
Zewnętrzny moduł drzwiowy do wbudowania z kamerą typu „rybie oko” (kąt widzenia 170°) i klawiaturą dotykową. Zawiera kamerę, podświetlenie LED, przycisk dzwonka, klawiaturę dotykową do sterowania przekaźnikiem zamka drzwi, głośnik...
Kod produktu: 1909-036 EAN: 8595584647342 Producent: V-LINE
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzny moduł drzwiowy do wbudowania z kamerą typu „rybie oko” (kąt widzenia 170°) i klawiaturą dotykową. Zawiera kamerę, podświetlenie LED, przycisk dzwonka, klawiaturę dotykową do sterowania przekaźnikiem zamka drzwi, głośnik i mikrofon.
| Typ modułu | Zewnętrzny moduł drzwiowy wpuszczany z kamerą |
| Zasilacz | 22–27 V DC ze źródła VT-SEPv2+PS1 |
| Obecne zużycie | min. 20 mA, maks. 110 mA |
| Kamera | Aparat typu rybie oko 2 Mpix |
| Kąt widzenia (w poziomie) | szeroki kąt widzenia 170° |
| Ustawienia aparatu | NIE |
| Blask | tak, diody LED |
| Wyjście do zamka drzwi | 1 x przekaźnik NO/NC |
| Zablokuj zasilanie | z jednostki, max 270 mA/12 V DC (nie może zasilać zamków samoryglujących) |
| Zablokuj zasilanie | wew. źródło, obciążenie przekaźnika maks. 24 V/1 A DC/AC |
| Czas otwarcia zamka drzwi | 1–99 sekund (1–9 s poprzez ustawienie z jednostki wewnętrznej) |
| Przycisk wyjścia | tak (tylko przy zasilaniu zamka z centrali) |
| Pogawędka | 90 sekund |
| Ustawienia jednostki | głośność głośnika |
| Ustawienia jednostki | czułość mikrofonu |
| Typ klawiatury | dotykać |
| Liczba kodów | 40 (1 x tymczasowy) |
| Funkcjonować | sterowanie przekaźnikiem zamka drzwi za pomocą kodu |
| Funkcjonować | sterowanie drugim przekaźnikiem kodem (przy zastosowaniu modułu VT-RELAY) |
| Przycisk sterujący | dzwonienie |
| Liczba modułów drzwiowych w systemie | max.4 (przy zastosowaniu modułu VT-BUS4A) |
| Okablowanie | 2 przewody, skręcone, nieekranowane |
| Instalacja | głęboki |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Część pakietu | skrzynka wpuszczana (szer. 105 x wys. 208 x wys. 41 mm) |
VT-D-70-DPW - jednostka wewnętrzna WIFI 7" LCD
1 136,61 zł
VT-D-SL2 - wewnętrzny moduł audio
225,50 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















