VFC-1 slim - jednostka zewnętrzna z kamerą typu "rybie oko".
Jednostka zewnętrzna z kamerą typu „rybie oko” o kącie widzenia 170°. Zawiera kamerę, podświetlenie, przycisk dzwonka, głośnik, mikrofon i przekaźnik do sterowania zamkiem drzwi. Typ urządzenia moduł drzwiowy Zasilacz 22–27 V DC ze...
Kod produktu: 1906-013 EAN: 8595584646895 Producent: V-LINE
- Opis
- Zapytanie o produkt
Jednostka zewnętrzna z kamerą typu „rybie oko” o kącie widzenia 170°. Zawiera kamerę, podświetlenie, przycisk dzwonka, głośnik, mikrofon i przekaźnik do sterowania zamkiem drzwi.
| Typ urządzenia | moduł drzwiowy |
| Zasilacz | 22–27 V DC ze źródła VT-SEPv2+PS1 |
| Obecne zużycie | min. 15 mA, maks. 130 mA |
| Kamera | Aparat typu rybie oko 2 Mpix |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 170° |
| Blask | tak, diody LED |
| Wyjście do zamka drzwi | 1 x przekaźnik NO/NC (możliwość rozbudowy o drugi przekaźnik za pomocą modułu VT-RELAY) |
| Zablokuj zasilanie | z jednostki, max 270 mA/12 V DC (nie może zasilać zamków samoryglujących) |
| Zablokuj zasilanie | wew. źródło, obciążenie przekaźnika maks. 24V/1A DC/AC |
| Czas otwarcia zamka drzwi | 1 - 99 sekund |
| Przycisk wyjścia | NIE |
| Pogawędka | Maks. 90 sekund |
| Czytnik RFID | NIE |
| Klawiatura kodowa | NIE |
| Przycisk sterujący | dzwonienie |
| Liczba modułów drzwiowych w systemie | max.4 (przy zastosowaniu modułu VT-BUS4A) |
| Okablowanie | 2 przewody, skręcone, nieekranowane |
| Sposób instalacji | powierzchowny |
| Wykonanie | tworzywo sztuczne/metal |
| Kolor | srebro |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















