WXS-DAM-X5 - zewnętrzne, 2x (2xPIR + MW, IR-AM, zasięg 12 m)
Podwójna czujka MW+PIR w jednej obudowie, regulowany zasięg od 9 metrów lub od 2,5 do 12 metrów, 2x 14 lub 4x 14 stref detekcji, kąt natarcia 180°, kompensacja temperatury, regulowana czułość w 3 poziomach, ANTYMASKING, idealny do...
Kod produktu: 2302-062 EAN: 788924502779 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Podwójna czujka MW+PIR w jednej obudowie, regulowany zasięg od 9 metrów lub od 2,5 do 12 metrów, 2x 14 lub 4x 14 stref detekcji, kąt natarcia 180°, kompensacja temperatury, regulowana czułość w 3 poziomach, ANTYMASKING, idealny do wymagających środowisk = odporność na silne światło, sygnalizacja alarmu diodą LED, IP55, wysokość montażu 2m lub niska 0,8 - 1,2m.
| Typ detektora | 4x PIR + 2x MW |
| Środowisko | na wolnym powietrzu |
| Antymasking | tak MW |
| Charakterystyka wyczuwania | wentylator |
| Odporność na PET | Tak |
| Zakres | 9/12 m |
| Wysokość montażu | 2 m / 0,8 - 1,2 m |
| Zasięg | 9/12 m, 180° |
| Zasilacz | 9,5 - 18 V= |
| Maks. pobór prądu | 24mA |
| Czujnik PIR | 2x2 podwójne |
| Wyjście alarmowe | 2x NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Sabotaż jest usuwany ze ściany | Tak |
| Częstotliwość MW część | 9,425 GHz |
| Wyjście antymaskingu | NC |
| Szybkość wykrywania | 0,3 - 2 m/s |
| Temperatura robocza | -20 do 45°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















