Zewnętrzna lampa solarna LED z czujnikiem ruchu Viking M328
Viking M328 Solar LED Motion Sensor Overhead Light
Solarna lampa LED z czujnikiem ruchu i z 328szt diod LED o wysokiej jasności jest idealna do oświetlania obszarów zewnętrznych bez możliwości podłączenia do sieci, takich jak...
Kod produktu: M328 EAN: 8595656506041 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
Viking M328 Solar LED Motion Sensor Overhead Light
- Solarna lampa LED z czujnikiem ruchu i z 328szt diod LED o wysokiej jasności jest idealna do oświetlania obszarów zewnętrznych bez możliwości podłączenia do sieci, takich jak ogród, wejście do domu itp.
- Dzięki zasilaniu słonecznemu lampa LED jest całkowicie samowystarczalna i niezależna od zasilania sieciowego.
- Jest bardzo prosty w instalacji i jesteś w stanie oświetlić dowolną przestrzeń w kilka chwil bez potrzeby dodatkowego okablowania.
- Baterie w lampach sol. zapewniają wystarczającą moc do całego nocnego oświetlenia.
- Kolejną zaletą, oprócz łatwej instalacji i mobilności, jest możliwość indywidualnej regulacji natężenia oświetlenia w zależności od aktualnych potrzeb.
- Wbudowany czujnik ruchu wykrywa ruch do 8m w 120° kącie widzenia, może również wykrywać fałszywy ruch (ruch gałęzi, wiatr itp.).
- Rozproszenie światła do 270° !
- Odporność na deszcz i wodę IP65 (deszcz, bryzgająca woda, silny wiatr z deszczem, śnieg, itp.).
- Zaletą świateł serii M jest ochronna plastikowa osłona świateł LED z regularnymi załamaniami wewnątrz, które zapewniają lepsze przewodnictwo światła i rozproszenie światła, w porównaniu do zwykłej, przezroczystej osłony.

| Specyfikacja techniczna: | |
| Przeznaczenie | VIKING M328 |
| Panel słoneczny: | Polikrystaliczny, 5.5V, 2W |
| Luminancja: | 3000lm |
| Liczba diod LED: | 328pcs |
| Typ baterii: | Bateria litowo-jonowa 2500mAh/3.7V |
| Poziom ochrony: | IP65 |
| Wykrywanie ruchu do: | 3-5m |
| Kąt widzenia czujnika: | 120° |
| Light: | 270° |
| Mody: | pełne światło, przyciemnione światło + aktywowane ruchem pełne światło, stałe przyciemnione światło |
| Wymiar światła | 170*58*104mm |
| Certyfikacja: | CE, RoHS |
| Waga produktu: | 220g |
| Waga opakowania: | 270g |
| Czas ładowania: | 8h |
| Materiał: | ABS+PC |
| Light Color: | biały, 6000K |
>




Zdjęcia produktów służą wyłącznie celom informacyjnym.
Specyfikacje techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.

Lampa robocza Viking B6606
107,85 zł
Ręczna lampa robocza Viking B6814
165,48 zł
Karta sieciowa VIKING Y33
84,53 zł
Moduł gniazda Viking A50
67,58 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















