Zewnętrzna lampa solarna LED z czujnikiem ruchu Viking SR26
Viking SR26 Solar LED Motion Sensor Outdoor Light>
Lampa solarna LED z czujnikiem ruchu Viking SR26 to doskonały wybór do bezpiecznego i niezawodnego oświetlenia zewnętrznego domu lub posesji. Ta lampa naścienna zapewnia jasne...
Kod produktu: VSR26 EAN: 8595656504313 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
Viking SR26 Solar LED Motion Sensor Outdoor Light
>| Specyfikacja techniczna lampki: | |
| Model: | Viking SR26 Solar LED Motion Sensor Outdoor Light |
| Luminancja: | 1000 lm |
| Kolor światła: | 4000K, Ra>70 |
| Typ światła: | LED 2835, 20szt |
| Godziny świecenia w nieodpowiednich warunkach: | >10 dni |
| Tryb kontroli: |
przycisk, naciśnięcie ON/OFF przez 1,5s krótkie naciśnięcie zmienia tryb oświetlenia |
| Tryb oświetlenia: | M1:25% o świcie M2:10% + PIR (30S) o świcie M3:0%+PIR(30S) do świtu M4:100% do świtu |
| Wskazanie trybu: |
Podczas zmiany trybu oświetlenia wskaźnik światła miga zgodnie z trybem: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Technologia: | ALS2.3 |
| Ochrona: | .IP54 |
| Materiał: | ABS+AS |
| Wysokość montażowa: | 2.5m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Wymiary: | 15.1 x 13 x 13.7 cm |
| Specyfikacja techniczna panelu słonecznego: | |
| Typ: | Monokrystaliczny |
| Wydajność: | 4.86V/1.5W |
| Specyfikacja baterii: | |
| Typ baterii: | Li-ion |
| Pojemność: | 3.7V/7.4Wh |
| Temperatura ładowania/rozładowania: | 0~45°C/-20~60°C |
| Czas ładowania: | 7h |
| Wydajność: | 160lm/W |
| Waga całego produktu: | 400g |
Zdjęcia produktów służą wyłącznie celom informacyjnym.
Specyfikacje techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.


Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika






















