Zewnętrzna lampa solarna LED z czujnikiem ruchu Viking SR24
Viking SR24 Solar LED Motion Sensor Outdoor Light>
Wyposaż zewnętrzne obszary swojego domu lub posesji w wydajną i ekonomiczną lampę solarną LED z czujnikiem ruchu PIR. Viking SR24 zapewnia jasne oświetlenie (4000 K) z wysoką dokładnością...
Kod produktu: VSR24 EAN: 8595656504719 Producent: VIKING
- Opis
- Zapytanie o produkt
Viking SR24 Solar LED Motion Sensor Outdoor Light
>Wyposaż zewnętrzne obszary swojego domu lub posesji w wydajną i ekonomiczną lampę solarną LED z czujnikiem ruchu PIR. Viking SR24 zapewnia jasne oświetlenie (4000 K) z wysoką dokładnością kolorów i luminancją do 1000 lm. Możesz wybierać spośród czterech trybów oświetlenia w zależności od potrzeb.
>Czujnik podczerwieni o kącie detekcji 120° ma zasięg do 5 metrów. Po wykryciu ruchu światło włączy się automatycznie. Nowoczesny i wydajny monokrystaliczny panel słoneczny zapewnia wysoką wydajność ładowania. Viking SR24 posiada wytrzymałą konstrukcję z certyfikatem IP54.
>

Kluczowe cechy:
- Luminancja do 1000 lm
- Silne oświetlenie LED (4000K) z wysoką dokładnością kolorów (Ra>70)
- Diody LED 2835 (20 sztuk) Diody LED są używane jako źródło światła
- Zintegrowany czujnik PIR o kącie detekcji 120° i zasięgu do 5 metrów
- 4 tryby oświetlenia, zmiana trybu za pomocą przycisku
- Światło może działać do 10 dni w nieodpowiednich warunkach
- Zasilanie słoneczne przez monokrystaliczny panel słoneczny o mocy 4,86V/1,5W
- Pełne naładowanie baterii w 7 godzin
- Wytrzymała obudowa o stopniu ochrony IP54
Nowoczesne i energooszczędne oświetlenie
>Oświetlenie Viking SR24 to doskonały wybór dla każdego, kto szuka nowoczesnego i energooszczędnego oświetlenia zewnętrznego. Oświetlenie LED wystarczy przymocować w wybranym miejscu, a dzięki energii słonecznej oświetlenie Viking SR24 będzie bezobsługowe.
>Zastosowany monokrystaliczny panel słoneczny ma moc wyjściową 4,86 V/1,5 W. Jeśli warunki na zewnątrz są nieodpowiednie, światło Viking SR24 może pracować do 10 dni dłużej.
>Oświetlenie Viking SR24 Solar LED Outdoor Motion Sensor Light jest idealne do użytku w ogrodzie, na podjeździe, patio lub przy drzwiach wejściowych.

Zakres dostawy:
1 sztuka - Viking SR24 Outdoor Solar LED Motion Sensor Light
| Specyfikacje techniczne światła: | |
| Model: | Viking SR24 Solar LED Outdoor Motion Sensor Light |
| Luminancja: | 1000 lm |
| Kolor światła: | 4000K, Ra>70 |
| Typ światła: | LED 2835, 20szt |
| Godziny świecenia w nieodpowiednich warunkach: | > 10 dni |
| Tryb kontroli: |
przycisk, naciśnięcie ON/OFF przez 1,5s krótkie naciśnięcie zmienia tryb oświetlenia |
| Tryb oświetlenia: | M1:25% o wschodzie słońca M2:10%+PIR(30S) do świtu M3:0%+PIR(30S) do świtu M4:100% do świtu |
| Wskazanie trybu: |
Przy zmianie trybu oświetlenia wskaźnik światła miga zgodnie z trybem: M1: 1, M2: 2, M3: 3, M4: 4 |
| Technologia: | ALS2.3 |
| Protection: | IP54 |
| Material: | ABS+PS |
| Wysokość montażu: | 3m |
| PIR : | 120°, 5m.Max |
| Wymiary: | 28.3 x 5.9 x 6.2 cm |
| Specyfikacja techniczna panelu słonecznego: | |
| Typ: | Monocrystalline |
| Wydajność: | 4.86V/1.5W |
| Specyfikacja baterii: | |
| Typ baterii: | Li-ion |
| Pojemność: | 3.7V/7.4Wh |
| Temperatura ładowania/rozładowania: | 0~45°C/-20~60°C |
| Czas ładowania: | 7h |
| Aktywność: | 160lm/W |
| Waga całego produktu: | 310g |
Zdjęcia produktów służą wyłącznie celom informacyjnym.
Specyfikacje techniczne mogą ulec zmianie bez wyraźnego powiadomienia.


Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika




















