2411, FAB Profi - elektryczny napęd standardowy, 24 V AC/DC
Zamek elektromechaniczny Assa Abloy, który przechodzi przez górny zatrzask konwencjonalnego zamka i jest montowany w ościeżnicy. Odblokowany po przyłożeniu napięcia. Dostawa obejmuje długi panel przedni, który służy do mocowania zamka do...
Kod produktu: 2104-023 EAN: 8595584654326 Producent: ABLOY
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zamek elektromechaniczny Assa Abloy, który przechodzi przez górny zatrzask konwencjonalnego zamka i jest montowany w ościeżnicy. Odblokowany po przyłożeniu napięcia. Dostawa obejmuje długi panel przedni, który służy do mocowania zamka do ościeżnicy.
| Rodzaj | zamek elektromechaniczny |
| Zasilacz | 24 V AC/DC |
| Obecne zużycie | 24 V AC / 85 mA, 24 V DC / 115 mA |
| Czas otwarcia zamka drzwi | 24 V / bez ograniczeń |
| Nieruchomości | wytrzymałość na zerwanie 285 kg |
| Nieruchomości | regulowany zakres zatrzasku 4 mm |
| Przedni panel | część przesyłki |
| Zawartość Paczki | zamek, długi pręt |
611, FAB Profi - el. otwieracz 6 V AC/DC
252,83 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















