916114 - Jednostka dostępowa M RFID - 125 kHz, 13,56 MHz, NFC, IP55
Jednostka dostępowa 2N® M RFID Multifrequency odczytuje karty zarówno przy częstotliwości 125 kHz, jak i 13,56 MHz. Jest to przydatne, gdy w tym samym budynku znajduje się wiele firm, z których każda korzysta z różnych kart...
Kod produktu: 2105-164 EAN: 8595159515380 Producent: 2N
- Opis
- Zapytanie o produkt
Jednostka dostępowa 2N® M RFID Multifrequency odczytuje karty zarówno przy częstotliwości 125 kHz, jak i 13,56 MHz. Jest to przydatne, gdy w tym samym budynku znajduje się wiele firm, z których każda korzysta z różnych kart częstotliwości i dzieli część przestrzeni. Jeden czytelnik wykona tę pracę za dwóch. Ponadto zawiera również sterownik wyposażony w całą inteligencję umożliwiającą podejmowanie decyzji. Do instalacji i zasilania potrzebny jest tylko jeden kabel UTP. Klient oszczędza na czytnikach, a Ty oszczędzasz czas na instalacji i konfiguracji.
parametry techniczne
| Zasilacz | |
| Typ | PoE i/lub 12 V/1 A DC |
| PoE | 802.3af (klasa 0–12,95 W) |
| Interfejs | |
| ŁANIA | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, żeńskie RJ-45 (pigtail) |
| Zalecane okablowanie | Cat-5e lub lepszy |
| Aktywne wyjście przełączające | 8 do 12 V DC/maks. 600 mA |
| Przełącznik pasywny | Styki przełączające NO/NC, do 30 V/1 A AC/DC |
| Wejścia | 2 wejścia w trybie pasywnym/aktywnym (-30 V do +30 V DC) zwarcie lub Uin< 1,5 V |
| WYŁ. = otwarty lub Uin > 1,5 V | |
| ON = zwarcie lub Uin< 1,5 V | |
| Przełącznik ochronny | automatycznie częścią jednostki dostępowej 2N M |
| Audio | brzęczyk, 1 W/8 omów |
| Obsługiwane protokoły | DHCP opcja 66, SMTP, TFTP, HTTP, HTTPS, Syslog |
| Czytnik kart RFID | |
| Obsługiwane częstotliwości | 125 kHz i 13,56 MHz |
| 125 kHz | EM4xxx |
| 13,56 MHz | odczytuje UID (CSN): ISO14443A, PicoPass (HID iClass), FeliCa, ST SR(IX), NFC (2N ® Mobile Key) |
| odczytuje bezpieczne karty MIFARE ® DESFire ® EV2/EV3 z technologią 2N ® PICard | |
| Właściwości mechaniczne | |
| Okładka | hartowane szkło z trwałym tworzywem sztucznym |
| Temperatura robocza | -40°C do +60°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +70°C |
| Wilgotność względna transportu | 10%-95% (bez kondensacji) |
| Wymiary | 50 (szer.) x 133 (wys.) x 27 (gł.) mm |
| Puszka montażowa wpuszczana: | |
| 40 (szer.) x 127 (wys.) x 68 (gł.) mm | |
| Puszka do montażu na ścianie: | |
| 27 (szer.) x 134 (wys.) x 52 (gł.) mm | |
| Waga | maks. 0,5 kg |
| Poziom pokrycia | IP55 i IK07 |
| Typ urządzenia | Jednostka dostępowa |
| Modułowość | NIE |
| Budowa | Powierzchowny |
| Kolor | Czarny |
| Stopień pokrycia | IP55 |
| Trwałość mechaniczna | IK07 |
| Zasilacz | PoE (802.3af) zewnętrzne 12 V DC/1 A |
| Łączność | 10/100BASE-TX z Auto-MDIX, żeńskie RJ-45 (pigtail) |
| Wyjście do zamka drzwi | 2 (1x przekaźnik, 1x wyjście napięciowe) |
| Zablokuj zasilanie | z PoE / z wew. zasilacz |
| Wejścia cyfrowe | 2 (bez napięcia i potencjału) |
| Manipulować | Zintegrowany |
| Opcja Bluetooth | NIE |
| Opcja RFID | Tak, czytnik 125 kHz + 13,56 MHz |
| Opcja klawiatury | NIE |
| Opcja biometryczna | NIE |
| Opcja wyświetlania | NIE |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















