AGM NVG-50
AGM NVG-50 to dwukanałowy system noktowizyjny. Z
51° pole widzenia (FOV), zapewnia duże pole widzenia bez
konieczności przesuwania lornetki. AGM NVG-50 posiada najlepsze
na rynku konsumenckim wielopowłokową optykę i jest zbudowany...
Kod produktu: 7624 EAN: Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
AGM NVG-50 to dwukanałowy system noktowizyjny. Z 51° pole widzenia (FOV), zapewnia duże pole widzenia bez konieczności przesuwania lornetki. AGM NVG-50 posiada najlepsze na rynku konsumenckim wielopowłokową optykę i jest zbudowany z myślą o trwałości dzięki lekkiej i wytrzymałej obudowie. Urządzenie zbudowane jest w oparciu o Gen 2, dzięki czemu uzyskano bardzo atrakcyjny stosunek ceny do wydajności. atrakcyjny stosunek ceny do wydajności. Funkcja odcięcia jasnego światła zapewnia ochronę wysokiej jakości elektroniki. NVG-40 jest również wyposażony w ręczną kontrolę wzmocnienia, która reguluje jasność obrazu, dzięki czemu można spersonalizować swoje nocne nocnego widzenia podczas najbardziej śmiałych przygód. AGM NVG-50 jest również wyposażony w ręczną kontrolę wzmocnienia, która dostosowuje jasność obrazu, zapewniając najwyższą możliwą jakość obrazu nawet w zmiennych warunkach oświetleniowych. Zasilanie pojedynczą baterią alkaliczną baterii alkalicznej AA lub baterii CR123A, NVG-50 może pracować do 20 godzin. Wyposażony również w zintegrowany oświetlacz podczerwieni do czytania w ciemności.
| Numer części modelu | Gen 2+ NL1, poziom 1, zielony fosfor (część #14NV5122483011) Gen 2+ NW1, poziom 1, biały fosfor (część #14NV5122484011) Gen 2+ APW, biały fosfor (część #14NV5122454011A) |
| Tuba wzmacniacza obrazu | NL1 - 1400-1600 NW1 - 1400-1600 APW - 1800 |
| Rozdzielczość | NL1 - 61-64 lp/mm NW1 - 61-64 lp/mm APW - 64 lp/mm |
| Powiększenie | 1x (3x opcjonalnie) |
| System obiektywu | 19 mm; F/1.26 |
| FOV | 51° |
| Zakres ostrości | 0.25 m do nieskończoności |
| Eye Relief | 17 mm |
| Diopter Adjustment | -6 do +2 dpt |
| Interpupillary Distance | 56 do 72 mm |
| Led Indicators | Low battery; IR on; Nadmierne oświetlenie |
| Ręczna regulacja wzmocnienia | Tak |
| Odcięcie jasnego światła | Tak |
| Automatyczne wyłączanie systemu | Tak |
| Automatyczne wyłączanie systemuSystem wyłączania | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | Tak |
| Typ baterii | Jedna CR123A (3V) lub AA (1.5 V) |
| Żywotność baterii (praca) | Do 20 godzin w temperaturze 20°C (do 80 godzin z opcjonalnym akumulatorem) |
| Temperatura pracy Zakres | -40°C do +50°C (-40°F do +122°F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -50°C do +50°C (-58°F do +122°F) |
| Waga | 615 g (1.35 funtów) |
| Wymiary całkowite | 112 × 118 × 74 mm (4.4 × 4.6 × 2.9 in) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















