AGM NVG-40
AGM NVG-40 to dwukanałowy system noktowizyjny. Kamera
AGM NVG-40 posiada najlepsze na rynku konsumenckim wielowarstwowe powłoki
optykę i jest zbudowany z myślą o trwałości dzięki lekkiej i wytrzymałej obudowie.
Urządzenie zbudowane...
Kod produktu: 7951 EAN: Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
AGM NVG-40 to dwukanałowy system noktowizyjny. Kamera AGM NVG-40 posiada najlepsze na rynku konsumenckim wielowarstwowe powłoki optykę i jest zbudowany z myślą o trwałości dzięki lekkiej i wytrzymałej obudowie. Urządzenie zbudowane jest w oparciu o komercyjne wzmacniacze obrazu Gen 2+. więc bardzo atrakcyjny stosunek ceny do wydajności jest tutaj. Funkcja odcięcia jasnego światła zapewnia ochronę wysokiej jakości elektroniki. NVG-40 jest również wyposażony w w ręczną regulację wzmocnienia, która dostosowuje jasność obrazu, dzięki czemu możesz spersonalizować swoje wrażenia z noktowizji podczas najbardziej odważnych przygód. śmiałych przygód. Zasilanie pojedynczą baterią alkaliczną AA lub baterią CR123A, AGM NVG-40 może pracować do 20 godzin. Również wyposażony w zintegrowany iluminator podczerwieni do czytania w ciemności. ciemności.
| Tuba wzmacniacza obrazu | Gen 2+ NL1, poziom 1, zielony fosfor Gen 2+ NW1, poziom 1, biały fosfor Gen 2+ APW, biały fosfor |
| Rozdzielczość | Gen 2+ NL1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ NW1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ APW - 64 lp/mm |
| FOM | NL1 - 1400-1600 NW1 - 1400-1600 APW - 1800 |
| Wymiary | 115 × 118 × 74 mm (4.5 × 4.6 × 2.9 cali) |
| Powiększenie | 1x |
| System obiektywu | 27 mm, F/1.3 |
| FOV | 40° |
| Zakres ostrości | 0.25 m do nieskończoności |
| Regulacja dioptrii | -6 do +2 dpt |
| Eye Relief | 25 mm |
| Interpupillary Distance | 56 do 72 mm |
| LED Indicators (in the FOV) | Low Battery Włączona podczerwień Warunki nadmiernego oświetlenia |
| Ręczna regulacja wzmocnienia | Tak |
| Odcięcie jasnego światła | Tak |
| Automatyczne wyłączenie systemu | Tak |
| Automatyczne wyłączenie systemuSystem wyłączania | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | Tak |
| Typ baterii | Jedna CR123A (3V) lub AA (1.5 V) |
| Żywotność baterii (praca) | Do 20 godzin w temperaturze 20°C (do 80 godzin z opcjonalnym baterii) |
| Zakres temperatur pracy | -40°C do +50°C (-40°F do +122°F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -50°C do +70°C (-58°F do +158°F) |
| Waga | 645 g (1.42 lbs) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















