AGM PVS-7
AGM PVS-7 jest z pewnością znany ze swojej ergonomicznej konstrukcji
i trwałość. AGM stworzył unikalny komercyjny system noktowizyjny
system gogli noktowizyjnych i wielokrotnie udowodnił swoją wartość na rynku elektroniki użytkowej...
Kod produktu: 7509 EAN: Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
AGM PVS-7 jest z pewnością znany ze swojej ergonomicznej konstrukcji i trwałość. AGM stworzył unikalny komercyjny system noktowizyjny system gogli noktowizyjnych i wielokrotnie udowodnił swoją wartość na rynku elektroniki użytkowej do użytku na zewnątrz. rynek elektroniki użytkowej do użytku na zewnątrz i jest najlepszym stosunek ceny do wydajności systemu dwuokularowego na rynku. AGM PVS-7 jest zbudowany wokół komercyjnej klasy - wydajności Gen e2 dostępne w wersji z zielonym luminoforem lub białym luminoforem P45. fosforem, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będziesz mieć wyjątkowe noktowizor bez rozbijania banku. PVS-7 jest wyposażony w automatyczną kontrolę jasności, aby dostosowywać jasność obrazu w zmieniających się warunkach oświetleniowych, aby zachować definicję i klarowność obrazu. Wbudowany oświetlacz podczerwieni zapewnia dodatkowe światło, dzięki któremu użytkownik może pracować w całkowitej Nasi klienci używają ich podczas nocnych zimowych polowań w Skandynawii. Skandynawii, gdy środowisko wokół użytkownika jest niezwykle uważane. Eksploratorzy jaskiń również lubią AGM PVS7 za trwałość i wygodne akcesoria do obsługi bez użycia rąk Dodatkowo, AGM PVS-7 jest chroniona przed źródłami intensywnego światła. światła, a także funkcję wyłączania, która może być używana z opcjonalnym systemem mocowania na głowie. PVS-7 posiada dwa wskaźniki LED w okularze dla włączonego oświetlacza podczerwieni i wskaźnika niskiego poziomu naładowania baterii dzięki czemu nigdy nie znajdziesz się w ciemności w środku swojej przygody. przygody. Lekka, wytrzymała i wszechstronna, AGM PVS-7 może być trzymana w ręku, lub zamontowana na głowie użytkownika. Jest kompatybilna z soczewką soczewką powiększającą dla doskonałego widzenia dalekiego zasięgu, dzięki czemu możesz mieć własną dwuokularową konstrukcję, taką jak chcesz.
| Numer części modelu | NL1 (część #12PV7122283011) NW1 (część #12PV7122254011) |
| Tuba wzmacniacza obrazu | Gen 2+ NL1, zielony fosfor poziomu 1 Gen 2+ NW1, poziom 1, biały fosfor |
| Rozdzielczość | Gen 2+ NL1 - 61-64 lp/mm Gen 2+ NW1 - 61-64 lp/mm |
| FOM | NL1 - 1350-1450 NW1 - 1350-1450 |
| Powiększenie | 1x |
| System obiektywu | 27 mm; F/1.2 |
| FOV | 40° |
| Zakres ostrości | 0.2 m do nieskończoności |
| Regulacja dioptrii | -6 do +2 dpt |
| Wskaźniki LED | Słaba bateria; IR Wł; Nadmierne oświetlenie |
| Automatyczna jasność Tak | Tak |
| Odcięcie jasnego światła | Tak |
| Automatyczny system wyłączania | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | Tak |
| Typ baterii | 2 alkaliczne AA lub 1 litowa (BA-5567/U) |
| Żywotność baterii (praca) | Do 60 godzin przy 20°C |
| Temperatura pracy Zakres | -40°C do +50°C (-40°F do +122°F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -50°C do +70°C (-58°F do +158°F) |
| Waga | 0,68 kg (1,5 funta) |
| Wymiary całkowite | 162 × 152 × 76 mm (6,4 × 6,0 × 3,0 cala) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















