AGM Wolf-7 PRO
AGM Wolf-7 PRO to dwuokularowy system gogli noktowizyjnych
zbudowany wokół komercyjnych lamp wzmacniających obraz
aby zapewnić przyzwoite opcje noktowizyjne dla niedrogich myśliwych
i innych entuzjastów outdooru. Są one wyjątkowym...
Kod produktu: 8164 EAN: Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
AGM Wolf-7 PRO to dwuokularowy system gogli noktowizyjnych zbudowany wokół komercyjnych lamp wzmacniających obraz aby zapewnić przyzwoite opcje noktowizyjne dla niedrogich myśliwych i innych entuzjastów outdooru. Są one wyjątkowym wyborem do użytkowania bez użycia rąk. Zbudowany z wysokiej jakości optyki i prostej, niezawodnej elektroniki Wolf-7 PRO zapewnia jasny i wyraźny obraz noktowizyjny, nawet w najtrudniejszych warunkach. obrazy, nawet w najtrudniejszych warunkach, niezależnie od tego, czy jest to łódź przejażdżka wzdłuż wybrzeża lub najbliższa eksploracja jaskini z dziećmi. Regulowana odległość między źrenicami zapewnia komfortowe widzenie w nocy noktowizyjną użytkownikowi w każdym wieku i o dowolnym rozmiarze. urządzenie zawiera wbudowane źródło światła IR do czytania map lub podstawowego, oświetlenia krótkiego zasięgu w całkowitej ciemności. Wodoodporny, wytrzymały, lekki i kompaktowy, Wolf-7 PRO jest idealny zestaw głośnomówiący do różnych aktywności na świeżym powietrzu z rodziną. rodziną. Pokaż swoim dzieciom piękno nocy!
| Numer części modelu | NW1, Gen 2+, biały fosfor (część #12W7P122154211) NL1 High Resolution, Gen 2+, Green (część #12W7P122153211HR) |
| FOM | NW1 - 900-1000 NL1 HR - 1200 |
| Rozdzielczość | NW1 - 47-55 lp/mm NL1 HR - 60-68 lp/mm |
| Powiększenie | 1x |
| System obiektywu | 27 mm; F/ 1.2 |
| FOV | 40° |
| Zakres ostrości | 0.25 m do nieskończoności |
| Regulacja dioptrii | -5 do +5 dioptrii |
| Zakres odległości między źrenicami | 57~73 mm |
| Odciążenie oka | 15 mm |
| Średnica źrenicy wyjściowej | 15 mm |
| Wskaźniki LED (w FOV) | - Niski poziom baterii. - IR On |
| Automatyczna regulacja jasności | Tak |
| Bright Light Cut-Wyłączone | Tak |
| Oświetlacz podczerwieni | Tak |
| Typ baterii | Dwie baterie alkaliczne AA |
| Żywotność baterii (praca) | - Do 40 godzin (IR wył.) - Do 30 godzin (IR wł.) |
| Możliwość zasilania zewnętrznego | Tak (2,8-4.2V) |
| Zakres temperatur pracy | -40°C do +50°C (-40°F do +122°F) |
| Zakres temperatur przechowywania | -50°C do +70°C (-58°F do +158°F) |
| Wodoodporność | Tak (IP65) |
| Waga | 510 g (1.1 lb) |
| Wymiary całkowite | 183 × 132 × 58 mm (7,2 × 5,2 × 2,3 cala) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















