AGM Varmint V2 LRF 35-640
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY (urządzenie jest dostarczane ze standardowym montażem weaver)
Seria termowizyjnych lunet celowniczych Varmint V2 LRF od AGM wykorzystuje wiele funkcji, które strzelcy poznali i pokochali w zawsze...
Kod produktu: 8270 EAN: VARM35-640-2 Producent: AGM Global Vision
- Opis
- Zapytanie o produkt
MONTAŻ ADM QR NIE JEST WŁĄCZONY (urządzenie jest dostarczane ze standardowym montażem weaver) Seria termowizyjnych lunet celowniczych Varmint V2 LRF od AGM wykorzystuje wiele funkcji, które strzelcy poznali i pokochali w zawsze popularnej rodzinie produktów Rattler, ale z jednym dużym dodatkiem: zintegrowanym dalmierzem laserowym o zasięgu 600 metrów. Ta funkcja pomaga złagodzić powszechny problem, z którym boryka się wielu strzelców podczas polowania z jakąkolwiek optyką cyfrową, a mianowicie brak percepcji głębi, który jest nieodłącznym elementem optyki wykorzystującej ekran cyfrowy. VarmintV2 łączy tę funkcjonalność LRF z 12-mikronowym detektorem termicznym poniżej 20 milikelwinów, który działa w połączeniu z wysokiej jakości wyświetlaczem OLED 1024x768. Lunety VarmintV2 LRF są zasilane pojedynczym, niezastrzeżonym akumulatorem 18650, który zapewnia użytkownikom 5-6 godzin ciągłej pracy w terenie. Kompaktowa konstrukcja VarmintV2 LRF pozwala nawet na podwójne zastosowanie jako ręczny monokular, który pomaga w obserwacji otoczenia. otoczenia. Połączenie wszystkich tych fizycznych aspektów z wbudowanym nagrywaniem, kompatybilnością Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji AGM Connect, opcjami zewnętrznego zasilania przez port mini USB, wieloma opcjami siatki celowniczej, różnymi paletami kolorów i 16 GB pojemności pamięci wewnętrznej sprawiają, że VarmintV2 LRF jest jednym z najbardziej zróżnicowanych funkcjonalnie produktów w rodzinie AGM. Luneta termowizyjna AGM Varmint V2 LRF Porównanie produktów: Varmint V2 LRF ‹ Poprzedni Następny › Aby uzyskać dodatkowe filmy wideo z pełnym opisem menu, sposobem zerowania i instrukcją konfiguracji kalkulatora balistycznego, odwiedź naszą sekcję filmów instruktażowych.
| Typ detektora | 12μm VOx Uncooled Focal Plane Array |
| Resolution | 640 × 512 |
| Refresh Rate | 50 Hz |
| Response Waveband | 8 μm do 14 μm |
| NETD | Less than 20 mk (@25°C, F#=1.0) |
| System obiektywu | 35 mm; F1.0 |
| Pole widzenia (H×V) | 12.52° × 10.03° |
| Powiększenie | 2× - 16× |
| Zoom cyfrowy | Potrójny 1×, 2×, 4×, 8× lub ciągły |
| Zasięg detekcji (obiekt 6') | 1,800 m/yd |
| Eye Relief | 45 mm |
| Monitor | 1024x768, 0.39 cali, OLED |
| FFC (Flat Field Correction) | Auto, Manual, External Correction |
| Palety | Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion |
| Śledzenie punktowe w najwyższej temperaturze | Tak |
| Tryb sceny | Jungle, Rozpoznawanie |
| Reticle | 10 typów, 4 kolory, włączony/wyłączony |
| Laser Range Finder | Do 600 m, Dokładność ±1 m |
| Długość fali lasera | 905 nm |
| Klasa bezpieczeństwa lasera | Klasa 1 |
| Regulacja celownika | Kontrolowana cyfrowo |
| Przyrost celownika | 0.22 mil / 0.73 MOA |
| Kalkulator balistyczny | Tak |
| Hotspot Wi-Fi | Tak |
| Tryb uśpienia | Tak |
| Tryb obrazu-Tryb obrazu | Tak |
| Zapobieganie oparzeniom | Tak |
| Wbudowana pamięćw pamięci masowej | 16 GB EMMC |
| Nagrywanie wideo | Nagrywanie wideo na pokładzie |
| Przechwytywanie obrazu | Tak |
| Typ akumulatora | Jeden akumulator litowy 18650 (3.7V) litowy Baterie wielokrotnego ładowania |
| Czas pracy baterii (WiFi wyłączone) | Ponad 6 godzin |
| Wskaźnik pojemności baterii | Tak |
| Zasilanie zewnętrzne | 5 VDC/2 A, USB Type-C |
| Temperatura pracy | -20°C do 55°C (-4°F do 131°F) |
| Poziom ochrony | IP67 |
| Wysokość testu upadku | 1.5 m (4,9 ft) |
| Wymiary (bez mocowania) | 214 × 67 × 87 mm (8,4 × 2,6 × 3,4 cala) |
| Waga (bez baterii) | 518 g (1,14 funta) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















