ARD2231-W2(868) - Bezprzewodowa czujka PIR+MW AirShield, odporność na PET 18kg, zasięg 12m, 90°
Bezprzewodowa podwójna pasywna czujka podczerwieni z detekcją MW i zasięgiem 12 m/90°, odporność na PET do 18 kg i wysokość 50 cm, czułość regulowana w 3 poziomach, cyfrowa kompensacja temperatury, filtr światła białego: 2000 lx,...
Kod produktu: 2308-308 EAN: 6923172559937 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa podwójna pasywna czujka podczerwieni z detekcją MW i zasięgiem 12 m/90°, odporność na PET do 18 kg i wysokość 50 cm, czułość regulowana w 3 poziomach, cyfrowa kompensacja temperatury, filtr światła białego: 2000 lx, wysokość montażu: 1,8 do 2 0,4 m, wskaźnik stanu LED, ochrona sabotażowa, technologia bezprzewodowa 868 MHz, bezpieczeństwo transmisji danych szyfrowaniem AES-128, zasięg transmisji: 1600 m (otwarta przestrzeń), obsługa automatycznego przełączania kanałów RF, czujka dwukierunkowa z pełnym ruchem wykrywanie, zdalnie konfigurowalne za pomocą aplikacji, łatwe w instalacji, zasilanie: 1 x bateria CR123A, żywotność 3 lata przy wykryciu 10 razy dziennie.
| Typ urządzenia | bezprzewodowa czujka ruchu PIR+MW z odpornością na PET |
| Zasilacz | 1 x bateria CR123A, żywotność do 3 lat |
| Częstotliwość | 868 MHz, dwukierunkowa technologia bezprzewodowa, szyfrowanie AES-128 |
| Zasięg sygnału | do 1600 m (teren wolny) |
| Wykrycie | Odporność na PIR + MW + PET |
| Zasięg PIR | 12 m |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 90° |
| Czułość wykrywania PIR | automatyczny / wysoki / filtrujący alarm zwierząt do 18 kg |
| Kompensacja podświetlenia | filtr światła białego: 2000 lx |
| Wskaźnik ledowy | Wskaźnik stanu LED |
| Sygnalizacja | wskaźnik poziomu sygnału |
| Funkcjonować | obsługa automatycznego przełączania kanałów RF, cyfrowa kompensacja temperatury |
| Manipulować | zabezpieczenie przed nieuprawnioną manipulacją |
| Instalacja | wysokość montażu: 1,8 do 2,4 m |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















