DC 3500 S 4" - wykrywa adresy 3500. Panel sterowania EPS
Adres. Panel sterowania EPS z ekranem dotykowym 4,3". Zawiera szafkę z zasilaczem, miejsce na zapasowe akumulatory, podstawową kartę procesową z wyjściami przekaźnikowymi (pożar, usterka + 4x programowalne), 1x wyjście potencjałowe 24 V dla...
Kod produktu: 0908-601 EAN: 8595584628891 Producent: Detectomat
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Adres. Panel sterowania EPS z ekranem dotykowym 4,3". Zawiera szafkę z zasilaczem, miejsce na zapasowe akumulatory, podstawową kartę procesową z wyjściami przekaźnikowymi (pożar, usterka + 4x programowalne), 1x wyjście potencjałowe 24 V dla syren i przedni panel sterowania. W panelu sterowania można zainstalować do 7 kart pierścieniowych (maks. 7 x 126 czujek). Panel zewnętrzny można podłączyć za pomocą interfejsu LAN. Zawiera licencję na maksymalnie 250 adresów.
| Moc zasilacza | 230V / max.166 W | Zasilanie awaryjne (akumulator Pb o maks. pojemności) | 2x AKU maks. 45 Ah |
| Panel przedni | ekran dotykowy 4,3" + wskaźnik LED |
| Maks. liczba czujników na pętlę | 126 adresów (maks. 7 x 126) |
| Pętla protokołu transmisji | LOOP 3000 (czujki serii PL) |
| Przewodzenie w pętli | 1x2x0,8 mm skrętka, ekranowana |
| Przewodzenie w pętli | max. długość 3 km |
| Rozgałęźnik typu T | tak, maks. 32 detektory |
| Wyjście pożarowe, Usterka | 2x styk przekaźnika 30V/2A |
| Wyjście przekaźnikowe | 4x przekaźnik programowalny 30V/2A |
| Wyjścia potencjałowe | 1x monitorowane dla sygnalizatorów 24V/800mA |
| Wyjście komunikacyjne | USB, LAN, RS485 |
| Oprogramowanie | DTP |
| Metoda połączenia PC z centralą | bezpośrednia, przez port USB |
| Waga | 12,5 kg (bez baterii) |
| Certyfikat | EN 54-2: 1997 A1: 2006; EN 54-4: 1997 A2: 2006 | Pobór prądu quiescent/alarm | 280mA/360mA |
| Wykończenie obudowy | arkusz RAL 9006 | Wyświetlacz | 24-bitowy kolorowy 480 x 272 pikseli, 18 trwałych diod LED stanu |
| Pamięć historii | 100 000 zdarzeń |
| Przesyłanie komunikatów alarmowych | Połączenie danych ZDP przez moduł IP-EPS RS485 |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















