DC 3500 SE 7" - zestaw wykrywa adresy 3500. Panel sterowania EPS
Adres. Panel sterowania EPS z 7-calowym ekranem dotykowym. Obejmuje szafkę z zasilaczem, miejsce na zapasowe baterie, podstawową kartę procesową z wyjściami przekaźnikowymi (pożar, awaria + 4x programowalne), 1x wyjście potencjałowe 24 V...
Kod produktu: 2403-005 EAN: 8595584663106 Producent: Detectomat
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Adres. Panel sterowania EPS z 7-calowym ekranem dotykowym. Obejmuje szafkę z zasilaczem, miejsce na zapasowe baterie, podstawową kartę procesową z wyjściami przekaźnikowymi (pożar, awaria + 4x programowalne), 1x wyjście potencjałowe 24 V dla syren i przedni panel sterowania. Możliwość podłączenia panelu zewnętrznego przez interfejs LAN.
Jako część wersji SE, karta LOM z 1 obwodem (0908-605) jest już zainstalowana w panelu sterowania i wliczona w cenę. Panel sterowania jest ograniczony do 100 adresów i nie może być rozszerzony przez licencję.
| Zasilanie | 230V / max.166 W |
| Zasilanie awaryjne (Pb aku max pojemność) | 2x AKU max 45 Ah |
| Panel przedni | Ekran dotykowy 7" + wskaźnik LED |
| Maks. Liczba czujników w pętli | 100 adresów |
| Protokół transmisji w pętli | LOOP 3000 (czujniki serii PL) |
| Przewodzenie w pętli | 1x2x0,8 mm skrętka, ekranowana |
| Przewodzenie w pętli | max. długość 3 km |
| Rozgałęźnik typu T | tak, maks. 32 detektory |
| Wyjście pożarowe, Usterka | 2x styk przekaźnika 30V/2A |
| Wyjście przekaźnikowe | 4x przekaźnik programowalny 30V/2A |
| Wyjścia potencjałowe | 1x monitorowane dla sygnalizatorów 24V/800mA |
| Wyjście komunikacyjne | USB, LAN, RS485 |
| Oprogramowanie | DTP |
| Metoda połączenia PC z centralą | bezpośrednia, przez port USB |
| Waga | 12,5 kg (bez baterii) |
| Certyfikat | EN 54-2: 1997 A1: 2006; EN 54-4: 1997 A2: 2006 |
| Pobór prądu quiescent/alarm | 280mA/360mA |
| Wykończenie pudełka | Płyta RAL 9006 | Wyświetlacz | 24-bitowy kolor Wyświetlacz 1024 x 600 pikseli |
| Pamięć historii | 100 000 zdarzeń |
| Transmisja komunikatów alarmowych | NIE (tylko praca stała) |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















