Diagnostyka sprawności kotła kondensacyjnego - Wöhler DC 440 - zestaw kompletny
Wöhler DC 440 - diagnostyka sprawności kotłów kondensacyjnych Używać sprawdzanie sprawności kotłów kondensacyjnych pomiar rzeczywistej ilości kondensatu na miejscu, funkcja rejestracji danych Zalety proste menu sterowania Urządzenie...
Kod produktu: 8130 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Wöhler DC 440 - diagnostyka sprawności kotłów kondensacyjnych
Używać
- sprawdzanie sprawności kotłów kondensacyjnych
- pomiar rzeczywistej ilości kondensatu na miejscu, funkcja rejestracji danych
Zalety
- proste menu sterowania
- Urządzenie zaprojektowane ergonomicznie do obsługi jedną ręką
- olśniewający wyświetlacz kolorów
- możliwość wydruku bezpośrednio na miejscu za pomocą drukarki termicznej lub przeniesienia danych do komputera poprzez USB
- prosta ocena rzeczywistego wykorzystania ciepła spalania bezpośrednio na miejscu
- szybka instalacja komponentów
- precyzyjna diagnostyka dzięki gromadzeniu danych co sekundę (temperatura wody na wlocie i powrocie, ilość kondensatu)
Dane techniczne
| Różnica ciśnień: | |
| Zakres: | ± 2 bar |
| Dokładność: | < 3% wartości mierzonej wartości; w zakresie < ± 200 Pa poniżej ± 0,6 Pa |
| Wyróżnienie: | 1 Pa w zakresie ± 210 hPa; w przeciwnym razie 10 Pa |
| Temperatura wewnętrzna: | |
| Zakres: | -20°C do 60°C |
| Dokładność: | < ± 1°C |
| Wyróżnienie: | 0,1°C |
| Temperatura zewnętrzna z czujnikami temperatury: | |
| Zakres: | 2 kanały, -20,0°C do + 800,0°C |
| Dokładność: | < ± 2°C podczas pracy 0 - 133°C, w przeciwnym razie 1,5% wartości mierzonej. wartości zgodne z normą EN 50379-2 |
| Wyróżnienie: | 0,1°C |
| Pomiar wilgotności: (opcjonalnie) | |
| Zakres: | 0% do 100% RH (wilgotność względna), bez kondensacji |
| Dokładność: | < ± 2% RH, podczas pracy 0 - 90% RH, w przeciwnym razie < 3% RH |
| Wyróżnienie: | 0,1% wilgotności względnej |
| Informacje ogólne: | |
| Temperatura przechowywania: | -20°C do 60°C |
| Temperatura pracy: | +5°C do +40°C |
| Waga: | ok. 365 g (z baterią), wbudowany magnes |
| Wymiary: | Wymiary 80x225x60mm |
Zakres dostawy
- Urządzenie Wöhler DC 440
- 2 czujniki temperatury
- złącze węża
- Pasek zaciskowy
- taśma klejąca
- plastikowa walizka
Detektor CO Wöhler CM 220
706,11 zł
Wöhler SM 500 - urządzenie do pomiaru pyłu
60 147,62 zł
WÖHLER KM 410 – pomiar klimatu pomieszczenia
2 847,22 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















