FLX-A-DAM-X9 - PIR + MW, MW-AM, zasięg 15 m / 85°
Cyfrowy pasywny detektor podczerwieni PIR+MW+AM. Wystarczy zdjąć obudowę i obrócić soczewkę o 180°, a szerokość detekcji można regulować w zakresie od 85°/15 m w celu pokrycia dużych otwartych przestrzeni do zaledwie 5°/24 m w celu...
Kod produktu: 2305-040 EAN: 788924504551 Producent: OPTEX
- Opis
- Zapytanie o produkt
Cyfrowy pasywny detektor podczerwieni PIR+MW+AM. Wystarczy zdjąć obudowę i obrócić soczewkę o 180°, a szerokość detekcji można regulować w zakresie od 85°/15 m w celu pokrycia dużych otwartych przestrzeni do zaledwie 5°/24 m w celu pokrycia długich, wąskich przejść lub okien, złącze do szybkiego montażu rezystorów EOL.
| Typ detektora | PIR + MW |
| Środowisko | wewnętrzny |
| Antymasking | tak, podczerwień |
| Charakterystyka wyczuwania | wentylator |
| Odporność na PET | Tak |
| Zakres | 15 m |
| Wysokość montażu | 2 - 3 m |
| Zasięg | 15 m, 85° |
| Zasilacz | 9,5 - 16 V= |
| Maks. pobór prądu | 19 mA |
| Czujnik PIR | kwadrat |
| Wyjście alarmowe | NC |
| Sabotaż pokrywy | tak, NC |
| Sabotaż jest usuwany ze ściany | Tak |
| Częstotliwość MW część | 9,425 GHz |
| Wyjście antymaskingu | NC |
| Temperatura robocza | -20 do 45°C |
JET DTM - PIR + MW + ANTYMASK
250,56 zł
DT1 AM - PIR + MW + ANTYMASKING IR
226,64 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















