HAC-HFW1200TLM-IL-A-S6 - 3,6 mm - 4w1, 2 Mpix Smart Dual Illumination, 40 m, MIC, Super Adapt
Kamera zewnętrzna z serii Bullet Lite z inteligentnym podwójnym oświetlaczem i zintegrowanym mikrofonem, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS, stały obiektyw 3,6 mm (kąt 83°), dioda LED IR 40 m i biała dioda LED 40 m. Rozdzielczość 2...
Kod produktu: 2403-158 EAN: 6923172592026 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera zewnętrzna z serii Bullet Lite z inteligentnym podwójnym oświetlaczem i zintegrowanym mikrofonem, wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS, stały obiektyw 3,6 mm (kąt 83°), dioda LED IR 40 m i biała dioda LED 40 m. Rozdzielczość 2 Mpix, ustawienia menu OSD przez kabel koncentryczny (CoC) z rejestratora HDCVI, zasięg do 700 m.
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Produkcja | Bullet |
| Linia | Lite Seria |
| 4 w 1 | tak |
| Czujnik | 2MP CMOS |
| Czułość na światło | 0.01 lux@F2.0 (kolor, 30 IRE) 0,001 lux@F2.0 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Tryb nocny | aktualny tryb DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Jasność | 40 m IR LED i 40 m biały LED |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 83° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 2 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| Funkcje regulowane | DWDR, Super Adapt, 3D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, Mirror, Maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilanie | 12VDC ±30%/maks.4,1 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















