HAC-HFW1500R-Z-IRE6-A-S2 - 2,7-12 mm - 4w1, 5Mpix Starlight, 60m, MIC
Zewnętrzna kompaktowa kamera serii HDCVI Lite z wysoką czułością czujnika i zintegrowanym mikrofonem, rozdzielczość 5 Mpix w proporcji 16:9. Wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS. Obiektyw silnika 2,7 do 12 mm (kąt 107° - 34°),...
Kod produktu: 2204-032 EAN: 6939554948855 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kompaktowa kamera serii HDCVI Lite z wysoką czułością czujnika i zintegrowanym mikrofonem, rozdzielczość 5 Mpix w proporcji 16:9. Wyjście w formatach CVI, TVI, AHD, CVBS. Obiektyw silnika 2,7 do 12 mm (kąt 107° - 34°), mechaniczny filtr podczerwieni i lampa błyskowa o zasięgu 60 m. Ustawienia menu OSD kamery za pomocą kabla koncentrycznego (CoC) z rejestratora, zasięg do 700 m za pomocą kabla koncentrycznego, metalowa osłona, przepusty kablowe przez środek mocowania kamery. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera HDCVI |
| Wykonanie | Pocisk |
| Rada | Seria Lite |
| 4 w 1 | Tak |
| Element czujnikowy | CMOS 1/2,7 cala |
| Wrażliwość na światło | 0,005 luksa/F1,6, 30IRE, 0 luksów IR włączone |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DZIEŃ/NOC - ICR (filtr odcinający IR) |
| Blask | 60 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7–12 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 107°-34° |
| Różnica | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2880 x 1620 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 5 Mpix |
| Ustawienia | z rejestratora (CoC) |
| Regulowane funkcje | DWDR, 2D-DNR, AWB, AGC, BLC, HLC, maskowanie prywatności, Smart IR, lustro |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Zasilacz | 12 V DC ±30%/maks. 9,8 W |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















