Higrometr Wöhler HF 300
Higrometr HF 300 Miernik wilgotności HF 300 firmy Wöhler to specjalistyczne urządzenie służące do określania zawartości wilgoci w drewnie. Pomiar za pomocą tego urządzenia jest bardzo prosty. Końcówki można wsunąć w drewno na...
Kod produktu: 7180 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Higrometr HF 300
Miernik wilgotności HF 300 firmy Wöhler to specjalistyczne urządzenie służące do określania zawartości wilgoci w drewnie. Pomiar za pomocą tego urządzenia jest bardzo prosty. Końcówki można wsunąć w drewno na głębokość do 5 mm (w zależności od rodzaju drewna).
Dane techniczne
| Informacje ogólne: | |
| Zakres pomiaru: | 5 - 40% wilgotności drewna |
| Wyróżnienie: | 1% |
| Dokładność pomiaru w temp. 23°C i gatunku drewna - jodła: | Wilgotność drewna 2% przy wilgotności 10 - 35% |
| Zasilanie: | Bateria 9V |
| Temperatura otoczenia: | od 5°C do 40°C |
| Wilgotność względna otoczenia: | 0 do 70% względnej wilgotność |
| Długość kolca: | 12 mm |
| Wymiary: | Wymiary: 129 x 63 x 32 mm |
| Waga: | 116 g (wraz z baterią) |
Zakres dostawy
- Urządzenie HF 300
- Bateria 9V
- etui ochronne
- 2 sztuki zapasowych końcówek
Miernik wilgotności HBF 420
902,91 zł
Termometr z higrometrem IR Hygrotemp 24
1 144,58 zł
Higrometr Wöhler HF 300
146,92 zł
Miernik wilgotności drewna Wöhler HF 550
3 055,64 zł

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















