Termometr z higrometrem IR Hygrotemp 24
Termometr z higrometrem IR Hygrotemp 24 Urządzenie IR Hygrotemp 24 przeznaczone jest do bezkontaktowego pomiaru temperatury powierzchni obiektów oraz pomiaru temperatury i wilgotności powietrza. Termometr na podczerwień wykrywa fale cieplne...
Kod produktu: 6603 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Termometr z higrometrem IR Hygrotemp 24
Urządzenie IR Hygrotemp 24 przeznaczone jest do bezkontaktowego pomiaru temperatury powierzchni obiektów oraz pomiaru temperatury i wilgotności powietrza. Termometr na podczerwień wykrywa fale cieplne emitowane przez powierzchnię materiału, uzyskując w ten sposób informacje o temperaturze ciała. Bezkontaktowy termometr na podczerwień Hygrotemp 24 posiada wiązkę laserową, która ułatwia pomiar na powierzchni ciała. Zmierzona wartość temperatury stanowi średnią temperaturę skanowanego obszaru – obowiązuje zasada: im mniejszy skanowany obszar, tym dokładniejszy pomiar. Główne zalety termometru IR Hygrotemp 24 obejmują:
- odległość / Ø mierzonego obszaru: 8:1
- wskaźnik laserowy
- podświetlenie wyświetlacza
- oznaczanie temperatury punktu rosy
- współczynnik emisji 0,30...0,99 (regulowany)
- nadaje się do prawie wszystkich materiałów budowlanych
Główne zastosowania urządzenia IR Hygrotemp 24:
- znaleźć mostki termiczne w budynkach
- do bezdotykowego pomiaru temperatury powierzchni
- dodatkowo mierząc temperaturę i wilgotność
- Można przeprowadzić kontrolę zagrożenia pożarowego i ustalić źródło pożaru z dużą dokładnością
Dane techniczne:
| Termometr na podczerwień: | |
| Zakres pomiaru: | -40°C do 500°C |
| Wyróżnienie: | 0,1°C |
| Dokładność: | ± 2 °C (-20 do 450 °C), w przeciwnym razie ± 3% wartości mierzonej. wartości |
| Czas reakcji: | 500 ms |
| Temperatura powietrza: | |
| Zakres pomiaru: | -20°C do 50°C |
| Wyróżnienie: | 0,1°C |
| Dokładność: | ± 0,6°C |
| Wilgotność: | |
| Zakres pomiaru: | 0 do 100% |
| Wyróżnienie: | 0,1% |
| Dokładność: | ± 3% przy 10 do 90%, w przeciwnym razie ± 5% wartości mierzalnej. wartości |
| Informacje ogólne: | |
| Wyświetlacz: | podświetlany wyświetlacz LCD, 3 wiersze |
| Wymiary: | Wymiary: 170x50x70mm |
| Waga: | 280g |
| Zasilanie: | 4x 1,5 V (AAA) |
Zakres dostawy
- Urządzenie IR Hygrotemp 24
- plastikowa walizka
- 4x 1,5 V (AAA)

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















