Zestaw do pomiaru wilgotności zbiorczej FW 550
WÖHLER FW 550 - POMIAR WILGOTNOŚCI PALIW STAŁYCH Po raz pierwszy możliwe jest określenie zawartości wilgoci w paliwach sypkich, takich jak zrębki drzewne lub pelety, zgodnie z normą VDI 4206, część 4. Aby określić zawartość wilgoci,...
Kod produktu: 1535 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
WÖHLER FW 550 - POMIAR WILGOTNOŚCI PALIW STAŁYCH
Po raz pierwszy możliwe jest określenie zawartości wilgoci w paliwach sypkich, takich jak zrębki drzewne lub pelety, zgodnie z normą VDI 4206, część 4. Aby określić zawartość wilgoci, do urządzenia należy podłączyć wagę wilgotnościową.
Urządzenie automatycznie rozpoznaje wagę i prowadzi użytkownika przez menu umożliwiające pomiar materiałów sypkich. Błędy w obsłudze są praktycznie wyeliminowane, ponieważ instrukcje na wyświetlaczu prowadzą użytkownika przez ujednolicone pomiary. Waga mierząca wilgotność najpierw określa ciężar wsypywanego paliwa, a następnie określa jego zawartość wilgoci. Proces ten jest ostatecznie kompensowany przez gęstość, co pozwala na osiągnięcie wysokiej dokładności.
- pierwsze urządzenie testowane w laboratoriach TÜV do paliw masowych,
- pomiar masy dielektrycznej – mierzalny do wilgotności 70%,
- zintegrowana poziomica do poziomowania wagi.
Główne zastosowania urządzenia do pomiaru wilgotności FW 550
- określenie wilgotności paliwa jako część kontroli pieca
- montaż pieców na paliwa masowe
- kompleksowa obsługa klienta po zamontowaniu ogrzewania na paliwo stałe
- magazyn paliwa luzem
Dane techniczne
| Pomiar wilgotności paliwa luzem: | |
| Wyświetlacz: | wilgotność drewna w % w stosunku do suchej masy paliwa, możliwość przejścia na zawartość wody w % wv na podstawie masa świeżego paliwa; przez HF 550 |
| Wybór paliwa: | pelety, zrębki i sześć rodzajów zbóż |
| Zasada pomiaru: | pomiar wilgotności dielektrycznej |
| Zakres pomiaru wilgotności: | 0,1% u…70,0% u, rozdzielczość 0,1% u |
| Zakres pomiaru zawartości wody: | 0,1% w…41,0% w, rozdzielczość 0,1% w |
| Dokładność: | 0,1% u…5,0% u przy ±2% u od 5,0% u…70,0% u przy ±40% wartości mierzonej, dla paliw luzem badanych zgodnie z VDI 4206 część 4 |
| Informacje ogólne: | |
| Zasilanie: | poprzez połączenie USB |
| Godziny otwarcia: | ok. 20 godz. (w zależności od warunków pracy i podświetlenia wyświetlacza) |
| Temperatura przechowywania: | -20°C ... +50°C |
| Temperatura pracy: | +5°C ... +40°C w zakresie utrzymania dokładności |
| Waga: | 1200g |
| Wymiary: | wysokość 245 mm, Ø 110 mm (cylinder), Ø 117 mm podstawa płyta |
Zakres dostawy
- Wöhler FW 550 - waga do pomiaru wilgotności
- osłona ochronna i pomoc w napełnianiu
- kabel micro USB
- plastikowa walizka

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















