Termometr różnicowy DT 310
Termometr różnicowy DT 310 Termometr różnicowy DT 310 jest urządzeniem przeznaczonym do pomiaru różnicy temperatur. Do termometru różnicowego można podłączyć maksymalnie dwa czujniki termoparowe różnego typu (K, J, T) - zależnie od...
Kod produktu: 6622 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Termometr różnicowy DT 310
Termometr różnicowy DT 310 jest urządzeniem przeznaczonym do pomiaru różnicy temperatur. Do termometru różnicowego można podłączyć maksymalnie dwa czujniki termoparowe różnego typu (K, J, T) - zależnie od wybranego zakresu pomiarowego. Urządzenie posiada czytelny dwuwierszowy wyświetlacz. Główne zalety termometru różnicowego DT 310 to:
- bezpośredni wyświetlacz różnicy temperatur
- wspólne wyświetlanie obu temperatur (wyświetlacz dwuliniowy)
- możliwość podłączenia czujników temperatury z różnymi termoparami (K,J,T)
- Funkcja HOLD - zamrożenie bieżących wartości pomiarowych
- wyświetlacz podświetlany
- gniazdo statywu
- wyświetl min. i maks. temperatura łącznie z czasem rozpoczęcia pomiaru
Główne zastosowania termometru różnicowego DT 310:
- sektor grzewczy
- systemy słoneczne
- przemysł klimatyzacyjny
Dane techniczne
| Termopara typu K: | |
| Zakres pomiaru: | -200°C do 1370°C |
| Wyróżnienie: | od -200 °C do 650 °C wynosi 0,1 °C; od 650 °C do 1370 °C wynosi 1 °C |
| Dokładność: | ± 0,3% odczytu wartości |
| Termopara typu J: | |
| Zakres pomiaru: | -200°C do 760°C |
| Wyróżnienie: | od -200 °C do 500 °C wynosi 0,1 °C; od 500 °C do 760 °C wynosi 1 °C |
| Dokładność: | ± 0,3% odczytu wartości |
| Termopara typu T: | |
| Zakres pomiaru: | -200°C do 390°C |
| Wyróżnienie: | od -200 °C do 390 °C wynosi 0,1 °C |
| Dokładność: | ± 0,3% odczytu wartości |
| Informacje ogólne: | |
| Wymiary: | Wymiary: 175 x 70 x 33 mm |
| Waga: | 195g |
| Zasilanie: | 4x 1,5 V (AAA) |
Zakres dostawy
- termometr różnicowy DT 310
- 2x czujnik dotykowy temperatury z termoparą typu K
- 4x 1,5 V (AAA)
- obudowa plastikowa

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















