Termometr bezdotykowy Wöhler IR Temp 310
Termometr bezdotykowy IR Temp 310 Termometr bezdotykowy IR Temp 310 przeznaczony jest do pomiaru temperatury, np.: na powierzchni ścian lub w miejscach niedostępnych. Za pomocą tego bezdotykowego termometru można również wykryć mostki...
Kod produktu: 1388 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Termometr bezdotykowy IR Temp 310
Termometr bezdotykowy IR Temp 310 przeznaczony jest do pomiaru temperatury, np.: na powierzchni ścian lub w miejscach niedostępnych. Za pomocą tego bezdotykowego termometru można również wykryć mostki termiczne. Różnice temperatur są wyświetlane w czasie rzeczywistym dzięki promieniowaniu podczerwonemu zarówno na krótkich, jak i długich dystansach. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta: na początku należy wprowadzić współczynnik emisji bezpośrednio do termometru, dzięki wiązce laserowej można łatwiej namierzyć punkt pomiaru temperatury. Temperaturę można odczytać bezpośrednio na kolorowym wyświetlaczu i zapisać.
Termometr na podczerwień: bezdotykowy pomiar temperatury
- wielofunkcyjny termometr na podczerwień,
- proste wykrywanie mostków cieplnych,
- ocena możliwości wystąpienia pleśni,
- ocena klimatu wewnętrznego,
- wyszukiwanie mostków cieplnych za pomocą kolorowego wyświetlacza trendu temperatury,
- pomiar temperatury powierzchni i temperatury punktu rosy z wyświetlaniem potencjalnego zagrożenia,
- regulowana wartość graniczna temperatury z ostrzeżeniem akustycznym, wizualnym i dotykowym,
- oznaczanie wilgotności względnej powietrza i temperatury termometru suchego i mokrego,
- podłączenie zewnętrznego czujnika temperatury (np. czujnika do pomiaru temperatury powierzchni)
- wyświetlanie obszaru pomiaru dzięki okręgowi laserowemu,
- możliwość zapisania 50 danych (w tym współczynników emisji).
Dane techniczne
| Pomiar temperatury: | |
| Zakres pomiaru: | |
| -60°C do 550°C |
| -64°C do 1400°C |
| 1 do 99% |
| Wyróżnienie: | 0,1°C |
| Dokładność: | ± 1% lub ± 1°C wartości mierzonej |
| Informacje ogólne : | |
| Odległość/odległość mierzyć płaski: | 12:1 |
| Czas reakcji: | 1 sek. |
| Pojemność pamięci: | 50 rekordów danych (w tym współczynniki emisji) |
| Współczynnik emisji: | 0,95 ustawienie wstępne; regulowany od 0,1 do 1 |
| Wyświetlacz: | wyświetlacz podświetlany na stałe (LCD) |
| Zasilanie: | 2 baterie 1,5 V (AAA) |
| Automatyczne wyłączanie: | po około 1 minucie |
| Wymiary: | Wymiary: 53 x 124 x 171 mm |
| Waga: | ok. 240 g |
Zakres dostawy
- termometr bezdotykowy Wöhler IR Temp 310
- 2 baterie AAA

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















