Termometr z higrometrem RF 220
Termometr z higrometrem RF 220 Urządzenie RF 220 mierzy aktualną wilgotność względną i temperaturę powietrza w pomieszczeniu, oblicza wartość punktu rosy i temperaturę mokrego termometru. Urządzenie może służyć do kontrolowania...
Kod produktu: 6615 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Termometr z higrometrem RF 220
Urządzenie RF 220 mierzy aktualną wilgotność względną i temperaturę powietrza w pomieszczeniu, oblicza wartość punktu rosy i temperaturę mokrego termometru. Urządzenie może służyć do kontrolowania klimatu w pomieszczeniu lub wykrywania potencjalnego występowania pleśni. Główne zalety termometru i higrometru RF 220 to:
- kontrola klimatyzacji
- analiza budynków, zagadnienia związane z powstawaniem pleśni itp.
- mierzy aktualną temperaturę i wilgotność względną
- oblicza punkt rosy i temperaturę mokrego termometru
Dane techniczne
| Wilgotność względna: | |
| Zakres: | 0 do 100% |
| Wyróżnienie: | 0,1% |
| Dokładność: | ± 3% (wilgotność względna od 10 do 90%) w przeciwnym razie ± 5% RH |
| Temperatura: | |
| Zakres: | -20°C do 60°C |
| Wyróżnienie: | 0,1°C |
| Dokładność: | ±1°C |
| Obliczone wartości: | |
| Zakres punktu rosy: | -73°C do 59°C |
| Zakres temperatur mokrego termometru: | -13°C do 59°C |
| Informacje ogólne: | |
| Wymiary: | Wymiary: 175 x 70 x 33 mm |
| Waga: | 270g |
| Zasilanie: | 4 x 1,5 V (AAA) |
Zakres dostawy
- Urządzenie RF 220
- 4 baterie 1,5 V (AAA)
- obudowa plastikowa

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















