Termometr bezdotykowy Wöhler IR Temp 210
Termometr bezdotykowy IR Temp 210 Termometr bezdotykowy IR Temp 210 to urządzenie umożliwiające pomiar temperatury powierzchni obiektów bez konieczności kontaktu z nimi. Termometr wykrywa fale cieplne emitowane przez powierzchnię materiału,...
Kod produktu: 6612 Producent: Wöhler Bohemia
- Opis
- Zapytanie o produkt
Termometr bezdotykowy IR Temp 210
Termometr bezdotykowy IR Temp 210 to urządzenie umożliwiające pomiar temperatury powierzchni obiektów bez konieczności kontaktu z nimi. Termometr wykrywa fale cieplne emitowane przez powierzchnię materiału, uzyskując w ten sposób informacje o temperaturze ciała. Bezkontaktowy termometr IR Temp 210 posiada wiązkę laserową, która ułatwia pomiar na powierzchni ciała. Zmierzona temperatura to średnia temperatura skanowanego obszaru – obowiązuje zasada: im mniejszy skanowany obszar, tym dokładniejszy pomiar. Główne zalety termometru bezkontaktowego IR Temp 210 to:
- łatwe wykrywanie mostków termicznych
- odległość / Ø mierzonego obszaru: 10 : 1
- celowanie laserowe
- wyświetlacz podświetlany
- regulowany współczynnik emisji
- szybkie wyświetlanie wartości mierzonych
Dane techniczne
| Pomiar temperatury: | |
| Zakres pomiaru: | -40°C do 500°C |
| Wyróżnienie: | 0,1°C |
| Dokładność: | ± 2% lub ± 2 °C wartości mierzonej |
| Informacje ogólne : | |
| Odległość/odległość mierzyć płaski: | 10:1 |
| Czas reakcji: | 1 sek. |
| Długość fali: | 670nm |
| Wilgotność względna: | maks. 80%, nieskondensowane |
| Bieżące zużycie: | 12 miliamperów |
| Maksymalna moc: | 1mW |
| Wyświetlacz: | LCD |
| Zasilanie: | Bateria 9V |
| Emisyjność: | 0,3 do 1,0 |
| Automatyczne wyłączanie: | po 10 sekundach |
| Waga: | 140g |
| Wymiary: | Wymiary: 160x50x33mm |
Zakres dostawy
- termometr bezdotykowy Wöhler IR Temp 210
- bateria
- pasek na nadgarstek

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















