IPC-HDW1230DT-STW - 2,8 mm - 2 Mpix, IR 30 m, WiFi, detekcja ruchu i dźwięku, audio, 12 VDC
Kamera zewnętrzna z serii Wi-Fi. WiFi 2,4 GHz, zasięg 120 m. Zintegrowany mikrofon i głośnik (dwukierunkowa komunikacja audio). Rozdzielczość 2 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 30 m, stały obiektyw 2,8 mm (100°). Zasilanie 12 VDC (w...
Kod produktu: 2403-031 EAN: 6923172533937 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera zewnętrzna z serii Wi-Fi. WiFi 2,4 GHz, zasięg 120 m. Zintegrowany mikrofon i głośnik (dwukierunkowa komunikacja audio). Rozdzielczość 2 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 30 m, stały obiektyw 2,8 mm (100°). Zasilanie 12 VDC (w zestawie). Konstrukcja z metalu i tworzywa sztucznego.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Konstrukcja | Kula kopułkowa |
| Linia | Seria Wi-Fi |
| Element detekcyjny | 1/2.8" 2-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,025 lux@F2.0 (kolor, 30 IRE) 0,0025 lux@F2.0 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Wykrywanie ruchu, Wykrywanie dźwięku |
| Tryb nocny | Tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 30 m |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 100° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 2 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikacje DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| Ustawiane funkcje | DWDR, DNR, AGC, AWB, BLC, HLC, inteligentne oświetlenie, obrót obrazu, lustro |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon i głośnik (możliwa dwukierunkowa komunikacja audio) |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| WiFi | WiFi 2,4 GHz (standard IEEE802.11b/g/n), zasięg 120 m |
| Zasilanie | 12 VDC/Basic: 1,9 W (12 VDC) Maks. (intensywność H.265+IR): 6,1 W (12 VDC) |
| Materiał | metal i tworzywo sztuczne |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















